• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Sözleşmesi

Bu site’de sunulan hizmetler TUANA TASARIM REKLAMCILIK ve DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ (bundan böyle kısaca ” FİRMAFİX ” olarak anılacaktır) tarafından sağlanmaktadır ve site’nin yasal sahibi FİRMAFİX olup, SİTE üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi FİRMAFİX’e aittir.

İşbu kullanım koşullarını FİRMAFİX gerektiği zaman değiştirebilir; ancak bu değişiklikler düzenli olarak site’de yayınlanacak ve aynı tarihten itibaren geçerli olacaktır

SİTE hizmetlerinden yararlanan ve site’ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, FİRMAFİX tarafından işbu kullanım koşulları hükümlerinde yapılan her değişikliği, önceden kabul etmiş sayılmaktadır.

FİRMAFİX, bu site de yer alan veya alacak olan bilgileri, formları ve içeriği dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

 

Sayfamıza gösterilen ilgi ve alakadan dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ederiz.


Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al