• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

Reklam Ver

Üye Olurken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

* Öncelikle firmanızın tanıtımı için sayfamıza üye olmanız gerekmektedir. Sonraki süreçte Firmafix tarafından formunuz uzman ekibimiz tarafından incelenerek şartlarınız uyduğu taktirde kaydınız aktif edilir. Böylece sizlerde bu sayfada firmanızı en uygun şekilde tanıtabilirsiniz. İhalelere ortak olabilir, araçlarınızı, dairelerinizi kiralayabilir veya satabilirsiniz. Her zaman en iyisi olacağımızın garantisini sizlere sunar kaliteli bir hizmet almanız için sizlere yardımcı olabiliriz.

* Önceliğimiz üyelik ve firma bilgilerini eksiksiz doldurmanız olacaktır, çünkü bu şekilde sizleri arayan ve sizlere ulaşmak isteyen insanlara daha hızlı hizmetler verebilirsiniz. Üyelik bilgilerini eksik dolduran kişilerin üyelikleri aktif edilmeyecektir.

*Firmanızı tanıtırken, insanlara yarar sağlayacak kendi şirketinizi tanıtacak bilgileri paylaşmanızı tavsiye ederiz.Hakkınızda kısa cümleler kurmaktan kaçınmanızı ve ayrıca sizleri bulacak kişilere uygun şekilde bilgiler paylaşmanızı öneririz.

* İnternet sitenizin olmaması, facebook, twitter gibi alanlar üzerinden işlem yapıyorsanız o adresi de yazabileceğinizi belirtmek isteriz.Bilgileri doğru yazdığınızdan emin olmanızı belirtmeliyiz.

Firmafix : TUANA TASARIM REKLAMCILIK VE DANIŞMANLIK PAZARLAMA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’nin kurmuş olduğu ve İstanbul bölgesinde faaliyet gösteren firma, şirketlerin bilgilerini adreslerini sizler ile paylaşır. Halkın daha güvenli ve doğal olarak hür yorum yapabilme ve değerlendirme hakkına sahip olduğunu belirterek böyle bir sayfa kurduğumuzu söylemek isteriz.

Araç kiralama , emlak projeleri ve nakliye firmalarını barındıran ayrıca daha hızlı ulaşım sağlayabilmek adına sizlere yardımcı olmayı planlayan ileriye dönük bir firmadır.

Üyelik sözleşmesi ve kullanım şartları tamamen firmaları ve halkı koruma amaçlı devreye gireceğini belirterek sahte ve şikayet barındıran firmaların ( olumsuz davranışlar ) üyelikleri sınırsız olarak iptal edileceğini belirtmek isteriz.Aylık veya yıllık olarak üyelik ücretlerinin tamamen kurumsal olduğunu ve faturaların mail adreslerinize gönderileceğini belirtmek isteriz.

Tamamen kurumsal firmaların bulunduğu ayrıca güvenilir bir sayfanın verdiği güven ile sizde rahat ve kolay bir şekilde kullanıma sahip olabilirsiniz. Korsan ve kısa süreli sitelere itimat etmeyiniz. Tamamen kurumsal firmamızın size sunduğu olanları değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Hemen Üye Olmak İçin :Firmafix Üyelik

Üye Girişi Yapmak İçin : Firmafix Üye Girişi

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al