• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
52 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Altur Nakliyat
  • ADRES: Kaynarca Mahallesi, Işık Sk. No:15, 34890 Pendik/İstanbul
  • TELEFON: 0535 776 07 13
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Hizmet vermeye başladıktan kısa süre sonra bile sektöre damga vurduk ve sektördeki lider firma hale geldik. Hassas ve titiz çalışmalarımız sayesinde; taşımacılık konusunda müşterilerimize güven vermekteyiz.

Eşyaları taşıma sırasında sigorta yaptırmakta ve bu şekilde olası maddi hasarlarda müşterilerimizin mağduriyetini önlemiş bulunmaktayız. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır, Bizim için önemli olan tek şey; yapmakta olduğumuz hizmetten bütün insanların memnun kalması ve ardımızda mutlu referanslar bırakmak.

Eşya taşıma işlemine başlamadan hemen  önce kırılabilecek olan eşyalarınız ekibimiz tarafından özel olarak koruma altına alınmaktadır.Bu amaçla kaliteli ve ithal paketleme malzemeleri kullanmaktayız. Araçları kullanan şoförlerimiz de dikkatli bir şekilde seçilmekte ve deneyimli elemanlardan oluşmaktadır.

 İstanbul’un bütün ilçelerinde ve hatta tüm Türkiye’de nakliye ve taşımacılık hizmet vermekteyiz .Hizmetimiz esnasında asansörlü taşımacılık teknolojisinden faydalanmaktayız. Buda nakliyat hizmetinin kaliteli, hızlı güvenli ve pratik olmasını sağlar.Siz de nakliyeden memnun kalmak ve eşyalarınızın sıfır hatayla taşınmasını istiyorsanız bize ulaşın.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al