• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
46 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Alanur Nakliyat
  • ADRES: Kemalpaşa Mah N.Kemel Cad.14/1 Sok No ,14, Bağcılar/İstanbul
  • TELEFON: 0 212 432 76 36
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Fındıkzade Evden eve nakliye işlemi basitçe eşyalarınızın bir yerden başka bir yere taşınması anlamındadır.Eşyalarınızın toplu bir biçimde taşınması için de bir firmaya ihtiyaç duyarsınız.Biz de bu ihtiyacınız için buradayız.Nakliyeyi biraz önce tanımladığımız gibi basite indirgeyebilirsiniz ama durum sanıldığından farklıdır.Çünkü nakliye işlemi içine girildiğinde zorlayıcı ve incelikleri olan bir süreçtir.Dikkatli ve özenli yapılmadığında kötü sonuçlara sebep olabilir.Gerçekten de nakliyenin her aşamasında olabildiğince titiz ve dikkatli adımlar atılmazsa eşyalarınız zarar görebilir maddi ve manevi kayıplar yaşayabilirsiniz.Bu nedenle doğru firmayla çalışmalı ve eşyalarınızı gönül rahatlığı ile teslim etmelisiniz.

Bizler sizlere bu güveni sonuna kadar vermek ve pratik taşmacılık için çalışıyoruz.Eşyalarınızı dikkatle paketliyor ambalajlıyor ve öyle taşıyoruz.Ayrıca taşımacılık esnasında eşyalarınızı sigortalatıyoruz.

Asansörlü taşımacılık teknolojisinden yararlanıyoruz.Son teknoloji asansörlerimizle eşyalarınız artık daha güvenli..

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al