• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
58 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: YILDIRIM NAKLİYAT
  • ADRES: Kocayol Caddesi İbrahim Ağa Sokak No:14 Üst Bostancı - Kadıköy / İSTANBUL
  • TELEFON: 0 216 464 07 11
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

TERCİH NOKTANIZ YILDIRIM NAKLİYAT

Yıldırım Nakliyat İstanbul Merkezli olan, Avrupa yakası nakliyat ve Anadolu yakası nakliyat bölgesinde; İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri sunan ve İstanbul ilçesinde iki yakada ofisleri bulunan 1976 yılında kurulmuş; İstanbul ilinin ilk köklü nakliyat firmasıdır. Yıldırım Nakliyat İstanbul Merkezli olan, Avrupa yakası nakliyat ve Anadolu yakası nakliyat bölgesinde; İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri sunan ve İstanbul ilçesinde iki yakada ofisleri bulunan 1976 yılında kurulmuş; İstanbul ilinin ilk köklü nakliyat firmalarından olup yeni müşteri portföyü elde ederek, dostluğu ve memnun kalan müşteri kitlesini artırmayı hedeflemiş bulunmaktayız.Yıldırım Nakliyat müşteri memnuniyetini ön planda tutan ISO 9001 belgesine sahip belgesi ile asansörlü evden eve nakliyat ile müşterilerine sorunsuz nakliyat çalışmaları gerçekleştiren , bayan nakliye elemanı gibi, nakliyat sektöründe yeni ilklere imza atman bir kurum olmuştur.

Misyonumuz;

Kurduğumuz uzman nakliyat personeli ve geniş araç filomuz ile nakliyat sektörünün en vazgeçilmez nakliyat firması olmaktır.

Vizyonumuz;

Kurduğumuz uzman nakliyat personeli ve geniş araç filomuz ile en son teknolojik taşınma araç ve gereçleri ile nakliyat sektörünün en vazgeçilmez nakliyat firması olmaktır.

Farkımız;

Geniş nakliyat eşya taşıma personeli, nakliyat şoförü, bayan eşya ambalajlama çalışanlarımız, eşya montajlama çalışanlarımız, elektrik tesisatçımız ve su tesisatçımız bulunmaktadır.

İletişim;

Yıldırım Nakliyat
Adres : Kocayol Caddesi İbrahim Ağa Sokak No:14 Üst Bostancı – Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 464 07 11 – 12 / (0212) 273 2 555
Fax : (0216) 464 07 12
Şirket GSM : (0532) 632 44 12
E-Mail : info@yildirimnakliyat.com

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al