• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
39 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: TUZCUOĞLU NAKLİYAT
  • ADRES: Bağlarbaşı Mahallesi Gülyolu Sokak No:46/B MALTEPE / İSTANBUL
  • TELEFON: 0212 236 20 26
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

    Tuzcuoğlu naklayat 1970 den bu yana evden eve nakliyatta kurumsal olarak hizmet vererek siz değerli müşterilerimizin konforuna öncelik vermektedir. Siz arkanıza yaslanın biz evinizi, ofisinizi, iş yerinizi, fabrikanızı hijyenik koşullarda, uzman tecrübeli ekibimizle en iyi şartlarda tüm sorumluluğu üzerimize alarak taşımaktayız.Taşıma işi denilince akla ilk gelen şirketimiz İstanbul’un bir çok yerine hizmet vermekle birlikte eşyanın sevkıyat şekline (kara – deniz – hava nakliyesi) ve gideceği ülke koşullarına göre ambalaj , tahta sandıklama yapılmaktadır. Nakliye işinin yanısıra Eşya depolama işlemi ile de size çok büyük rahatlık sağlamaktadır.

Her türlü ürün için, özelliklerine göre çağdaş koşullarda depolama olanağına sahip depoda hizmet verilmektedir.

Depo Hizmetlerimiz;

Özmal Depo Yönetimi,Müşteri Depoları Yönetimi,Aktarma Depoları Yönetimi,Müşteriye Özel Depolar Yönetimi

  Eşyalarınızı yangından, selden ve olabilecek tüm hasarlardan korumak için tüm teknolojik yöntemleri ve araçları kullanmaktadır. Eşya depolama işlemi sırasında eşya sigorta işlemi de yapılmaktadır. Depolama esnasında karşılaşılabilecek, elleçleme hasarları, terör, yangın gibi hasarlar teminat altındadır. Ayrıca, doğal afetlerden kaynaklanan hasarlar da teminat kapsamındadır.

Tuzcuoğlu Nakliyat müşterilerine sadece poliçe hizmeti sağlamakla kalmayıp, hasarın takibi, eksperle iletişim, sigorta şirketinin organize edilmesi, evrakların takibi ve hasarın müşteriye ödenmesine kadar geçen sürede sigortacılık hizmeti sağlamaktadır. Ayrıca hasar dosyasında eksik bir evrak olmadığı takdirde zarar tutarı çok kısa bir sürede hasar sahiplerine ödenebilmektedir.

İletişim
Bağlarbaşı Mahallesi Gülyolu Sokak No:46/B
MALTEPE / İSTANBUL
İSTANBUL: 0212 236 20 26
ANKARA: 0312 318 14 78
İZMİR: 0232 363 77 73

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al