• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
37 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ÖNDER EVDEN EVE NAKLİYAT
  • ADRES: Kayışdağı mah. Akyazılı Caddesi, No: 35 Ataşehir / İstanbul
  • TELEFON: 0 216 415 89 11
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Taşımacılık dendiğinde aklınız bizde kalmasın!!!!

Önder evden eve nakliyat firmamız siz değerli müşterilerimize Adalar evden eve nakliyat bölgesinde hizmet vermektedir. Geniş eleman kitlemiz ve nakliyat için yeterli donanımımız ile her zaman hizmetinizdeyiz.Taşımacılık dendiğinde aklınız bizde kalmasın. En profesyonel hizmetle siz müşterilerimize ulaşmaktayız.

EVDEN EVE TAŞIMACILIK:

Eşyaların fazlalığına ve büyüklüğüne göre nakliye aracı seçerek nakliyat işlemini kolaylaştırmaktadır. Ayrıca eşyalarınızı inceleyerek size sunacağımız fiyat teklifini de belirlemekteyiz. Belirlenen fiyat teklifinde anlaşılıp gerekli konuşmalar yapıldıktan sonra nakliyat sözleşmesi imzalamaktayız. Kaliteli ve güvenilir Adalar evden eve nakliyat için nakliyat sözleşmesi vazgeçilmezdir. Bu sebepten dolayı en ufak eşyayı taşımak için bile Önder evden eve nakliyat firması olarak sözleşme yapmaktayız.Evden eve nakliyat süreci planlı hareket edilmesi gereken bir süreçtir. Bu süreç zarfında nakliyat konusunda deneyimli ekibimiz belirli bir plan oluşturmakta ve bu plan doğrultusunda hareket etmektedir. Adalar evden eve nakliyat hizmetinin en önemli ekipmanı eşya asansörüdür. Genellikle yüksek katlı evlerden eşya taşıdığımız için eşya asansörünü sıklıkla kullanmaktayız. Böylece zamandan tasarruf sağladığımız gibi eşyalarınıza zarar gelme olasılığını da minimuma çekmekteyiz.

OFİS TAŞIMACILIĞI :

Alanında uzman bir ekiple özenli olduğu kadar hızlı bir taşımacılık hizmeti almaya ne dersiniz? Ofisinizi sizin kadar önemsiyor ve ideal taşımacılık çözümleri sunuyoruz… Taşınmak sizin için artık zor değil… Uluslararası Ev Taşıması Ev eşyalarınız için güvenli, kapalı ve hijyenik depolarımızla, sizlere depolama hizmeti de sunuyoruz.24 saat bekçili koruma ve her türlü su, sel, deprem, yangın ve hırsızlık rizikolarını kapsayan geniş kapsamlı sigortasıyla depolarımız hizmetinizdedir.

EŞYA DEPOLAMA:

Eşya Depolama sisteminin getirdiği kolaylıklarla muhafaza ve depolama işlemlerini yapıyoruz.

 PARÇA EŞYA TAŞIMA:

Ülkemizde az miktardaki eşyaların taşınması için hala herhangi bir çalışma bulunmazken, firmamız 1990 yılından beri tüm Türkiye geneline parça eşya taşıma hizmeti vermektedir.

İLETİŞİM:

ÖNDER AYIRKAN

İSTANBUL ANADOLU TELEFON : 0216 380 15 51
İSTANBUL ANADOLU TELEFON 2 : 0216 415 89 11
İSTANBUL AVRUPA TELEFON : 0212 217 75 41
İSTANBUL ANADOLU GSM : 0533 522 70 12
İSTANBUL AVRUPA GSM : 0533 028 20 04
E Mail : ondernakliye@gmail.com

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al