• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

İstanbul’un gayrimenkul alanında en çok nereleri tercih ediliyor !

92 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 24 Haziran 2017 00:13
  • İLAN TÜRÜ: Alış

Geçmişten günümüze gelişen en büyük nokta hayatımızı kolaylaştıran konutlar olduğunu söylemek isterim. Çünkü hayatımızın en önemli noktası eve geldiğimizde rahat ve huzur dolu bir yuvamızın olmasıdır. Tabi Türkiye’nin en büyük iline sahip İstanbul’un ise konut sektöründe canlılığını yitirmeden hatta daha da arttırmak için bir çok yatırımcının göz bebeği haline gelmiştir.

Ünlü projelerin de yer aldığı Avrupa ve Anadolu yakasının konutları ayrıca buradaki bölgenin yaşayan halkında kalkınmasını sağlıyor. O zaman incelemeye başlayalım ünlü projeler öncelikle nereleri tercih ediyor.

Yoğun ve yorucu yaşamların ardından insanlar daha çok yeşillik ve temiz hava almak istiyor bu neden ile şehirden biraz uzak veya kendine ayrılmış olan büyük projeleri tercih etmekte olan insanımıza uygun olan yerler yatırımcıların gözbebeği halinde.

Bunları sıralamak gerekirse ;

* Şile

* Tuzla

* Arnavutköy

* Kartal

* Beykoz

* Başakşehir

* Sahil kesimlerinin tamamı

Önemli olan aslında insanların huzur bulması ve daha rahat etmesi açıkçası yatırımcıların gözde durduğu noktalardan bir tanesi. Tabi evlerin yalıtımı ve güven vermesi de ev sahipleri açısından çok önemlidir.

İstanbul’da nasıl ev almalıyım ? veya nerede yaşamalıyım..

Aslında eviniz sizin içinde huzur bulduğunuz yerdir bu yüzden fazla düşünmeden kendinizi nerede rahat edecekseniz orada yer almanızı tavsiye ederiz. Çünkü evinizi ev yapan içindeki insanlar olduğunu da sakın unutmayınız.

Ancak yatırım amaçlı ev alacaksanız eğer kesinlikle kendinizin rahat edebileceği ve insanlara hitap eden yerleri tercih etmelisiniz tabi bunun maddi kısmı da çok önemlidir. Ev sahibi ve kiracıları ilgilendiren en büyük etmen budur. Günümüz şartlarının önde gelen noktaları da diyebiliriz.


Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al