• iletisim@firmafix.com
 • İletişim Çok Yakında

Hafta sonu gezebileceğiniz seçkin 4 ticari projeler

146 ZİYARETÇİ
 • EKLENME TARİHİ: 26 Mayıs 2017 23:48
 • İLAN TÜRÜ: Satış

İstanbul’da Yatırım Planlayanların Dikkatine !

Yatırım için avantaj sağlamak isteyen kişilere özel en seçkin İstanbul projeleri ile karşınızdayız.Size özel 4 ticari projeleri sunmaktan keyif alacağız.

Önemli olan sizin yapacağınız yatırımlarda doğru yer ve yeniliğe açık mimari yapılara sahip olmak isterseniz burada yer alan projeler size özel olacağını sakın unutmayınız. Gün geçtikçe farklı düşüncelere sahip insanların değişik yerlerde insanların potansiyeline uygun yatırımları ile öne çıkıyor.

Bir çok inşaat firması ise birbiri ile yarışarak değişik ve daha özel yerler tasarlamaya çalışıyorlar. Fiyat bakımından oldukça yüksek ama değerli yerlere sizlerde sahip olmak isterseniz burada yer alan projelerin  iletişim numaralarından direk irtibata geçebilir adres bilgileri ile onlarla yüz yüze görüşme imkanına sahip olacaksınız.

 • Tem 34 Yapı
  Toplamda 200 bin m2 kapalı alanda yer alan bu yapıda 400 m2 başlayan ve 25 bin m2 ulaşan fabrika, depo ve dükkanlar sizlere uygun seçenekleri ile karşınızda. Projenin fiyatsal olarak da size uygun olması daha çok tercih edilmesine neden olabilir. m2 başına 2,850 TL fiyat isteyen proje sahipleri ile detaylı görüşmeler sağlayabilirsiniz.
  Adres: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Atatürk Bulvarı No:104/A Başakşehir/İSTANBUL
  Tel: 444 87 34
 • Aks 34 Yapı
  Otuz dört projenin kapsadığı Akyapı – Eşbah yatırımın hayata geçirdiği mimari ikitelli bölgesinde yer alıyor.Depo ve dükkanlar için büyük bir ilgi var. Bu yapıda son dört adet dükkan için satışa hazır bir şekilde yeni sahiplerini bekliyor. Ayrıca Aks 34 sizler için faizsiz ödeme imkanları da sizleri bekliyor.
  Adres: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Başakşehir/İstanbul
  Tel: 444 87 34
 • Metro 34 Yapı
  17 Katlı mimaride tek kule şeklinde bir dizayn sizleri bekliyor olacak . Gene Akyapı – Eşbah yapı ortaklığının haya geçirdiği bu olağan üstü yer de 120 m2 ve 900 m2 arasında değişiklik gösteren 80 adet dükkan yeni sahiplerini arıyor.  Ayrıca burada yer alan dükkanların satış süreci devam etmektedir.
  Adres: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Atatürk Bulvarı No:104/A Giriş Kat Başakşehir/İSTANBUL
  Tel: 444 87 34
 • Antplata Yapı
  Ant yapının ilk defa hayata geçirilen ofis projesinde oldukça yüksek ve hızlı bir giriş sergilemeye ant içmiş gibi sıradışı ve özel alanlar sizleri bekliyor. Ünlü İtalyan tasarımcısı ve “Best of Year 2016” ödüllü bir masaya ev sahipliği yapan Ant yapı sizler için 25 katlı ve 180 modüler birimden meydana geliyor. Nisan ayında teslim edilecek proje için fiyatlar ise 400 bin Tl  başlıyor.
  Adres:  Fatih Cad. Dereboyu Cad. Sokak No:4 Küçükçekmece İstanbul
  Tel: +90 (212) 692 00 32

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al