• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

25 Mayıs 2017 12:42

ZEYTİNBURNU EŞYA DEPOLAMA

ZEYTİNBURNU EŞYA DEPOLAMA firması olarak sizlere gönül rahatlığı ile depolama hizmeti sunuyoruz.Güvenli depolarımız da erişim imkanı sadece yetkili personel ile sınırlı olacak şekilde sizler eşyalarınızı teslim alana kadar kontrol altında tutulacaktır.Güvenilir saklama ve depolama imkanı ile eşyalarınızın hasar görmesini, bozulmasını en aza indirmek sizin elinizde.
depoGüvenli Depolama ve Uzman ekip denilince İstanbul ve ilçelerinde en önde gelen eşya depolama firmalarından biri olan Rumeli Depolama sizlere en uygun fiyatta en iyi hizmeti vermek için var olan bir depolama şirketidir.İstanbul ve çevre ilçelerinde 30 dan fazla depomuz ile sizlere en iyi hizmeti verebilmek için telefon bekliyoruz.
Gültaş depolama uzman kadrosu ve uygun fiyatları ile eşya depolama sektöründe öncü kuruluşlar arasında yerini çoktan aldı.Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Akademisyenlerin kimya Laboratuvarlarında kullandıkları bütün malzemeler için özel depolama ve saklama alanlarımız yer almaktadır. Aziz Sancar ve diğer bilim adamlarının çalışmalarında başarı sağlamalarının temel nedenleri arasında da bizim başarı yüzdemiz unutulmamalıdır.
Büyüyen ve gelişen yatırımlar ile depolarımızın sayısını artırdığımız gibi uzman ekiplerimizin sayılarını da artırarak sizlere daha kısa sürede en iyi hizmeti vermek içi çaba sarf ediyoruz.Eşya depolama her firmanın yapabileceği bir iş değildir ve nakliyat firmalarına da asla yaptırılmamalıdır.

evden eve nakliye

Eşya deposu olarak tasarladığımız odalarımızın nem ve sıcaklık için özel sensörler ile geliştirilmesi devam ederken uzman arkadaşlarımız eşya depolarımızın aylık bakımlarını yapmaktadırlar.
Yurt dışında post doctora ya giden öğrenciler ya da eğitim amaçlı akademisyen olarak giden akademik personellerin Yurt içinde kalan eşyalarını saklamaları ya da depolamaları büyük bir sıkıntı haline gelecekken eşya depolama firması olarak bizler İstanbul ve çevresinde eşyalarınızı en iyi depolarımız da ve de şartlarda saklamaya devam diyoruz. Askerlik için ya da devlet memurluğu için Doğu ya da Güneydoğu bölgelerine giden personellerin asker ya da polislerin de şark görevleri ya da sözleşmeleri bitene kadar eşyalarını saklayabiliyoruz.Son zamanlarda daha da genişlettiğimiz depolarımız da sizler için her zaman eşya saklanacak bir depo ya da oda mevcuttur.Bizleri seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al