• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

24 Mayıs 2017 13:10

YENİBOSNA EVDEN EVE NAKLİYAT

Yenibosna evden eve nakliyat olarak kurulduğumuz günden bu yana, evden eve taşımacılık sektöründe markalaşmak, sektörde etkili olmak, kalite belirlemek içinde emek sarf etmekteyiz. Evden eve firmaları arasında kalite çok önemlidir ancak, bu sektörde talebin fazla olması, işinde özensiz firmaların görev yapmasına da neden olmaktadır.

Merkezimiz Yenibosna’da bulunmakta olup, sizlere kentin her yerinden hizmet sunmaktayız. İstanbul çapında tüm semtlere ve ilçelere taşımacılık anlamında hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca şehirlerarası anlamda, kapasiteli araçlarımızla dört dörtlük nakliyat çalışmalarımız bulunmaktadır. Firmamıza kolayca ulaşmanız için evden eve nakliyat.net adresimizden tıklayabilirsiniz. Çağrı merkezimiz de deneyimli ve size her anlamda yardımcı olacak personlimiz ile sizlere hizmet sunmaktadır.

Evden eve nakliyat Yenibosna firmamızın kurulma amacı, günümüzde giderek önemli bir ihtiyaç haline gelen nakliyat işlemlerinin memnun edici şekilde yapılmasıdır. Çalışma hayatı, kent yaşamının yoğunluğu, araç temininin zor olması, kısıtlı zaman kişilerin taşınma ihtiyaçlarında kendilerinin bu işlemleri bizzat yapamamalarına neden olmaktadır. Bunun yerine a dan z ye detaylı şekilde hizmet sunacak firmalardan yardım almak bir tercihtir. Bu tercihinizi başarılı şekilde değerlendirmek elinizde. Firmamızı tercih ederek gerçekten uygun fiyatlara, güvenli ve emin şekilde eşyalarınızın nakliyesini sağlayabilirsiniz.

Evden eve taşımacılık, ofis ve büro taşımacılığı, mağaza, fabrika, kurumların taşınması, özel nadide eşyaların taşınması, sağlık kurumları gibi detaylı işyerlerinin taşınması gibi çalışmalar firmamız tarafından yürütülmektedir. Eleman kadromuz, araç filomuz, ambalajlama malzemelerimiz en donanımlı şekilde gerçekleşmektedir. Uygun fiyatlarımızla birlikte, mükemmel bir hizmet alarak sizlere yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. Sizlere sertifikamız ile ve faturalı şekilde hizmet vereceğiz. Firmamız resmi yetki belgeli şekilde işlemlerini yürütmektedir. Güvenli çalışmalarımızdan emin olabilirsiniz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al