• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

19 Temmuz 2017 23:08

Yatırımcıların yeni gözdesi Silivri ve Şile;

Yatırımcıların yeni gözdesi Silivri ve Şile;

Bugünlerde;Avrupa Yakası’nda Silivri, Anadolu Yakası’nda ise Şile’nin yazlık niteliğindeki alımlarından ziyade geleceğe yatırım açısından da büyük avantajlı ve kazançlı bir yatırım olacağı düşünülüyor!Bu sebeple de bölge yatırım yapmak isteyenlerin dikkatini çekiyor.
İstanbul merkezine yakınlığı ve doğasından ötürü bu alanda  bulunmak isteyenlerin yazlıktaki ilk tercihi olan Silivri İstanbul’da satılık konut fiyatlarının en çok arttığı ilçe oldu.Konut fiyatları Silivri’de %4 arttı.

Anadolu Yakasında Şile ise, Üçüncü Köprü güzergahında olması ve büyük bakir alanlara sahip olmasından ötürü kazandığı değeri yaz sezonu dolayısıyla kat kat arttırıyor.Bölgenin en çok rağbet gören Çavuş ve Kumbaba mevkilerinde geçtiğimiz yıl 3.100 TL olan satılık konut metrekare fiyatları 3.350 TL civarında seyrediyor.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al