• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

25 Mayıs 2017 12:08

UFAK ŞEYLERE TAKILMAYIN, İŞİNİZE BAKIN

evden eve nakliyat olarak; şehiriçinde, şehirlerarasında, İstanbul’un her yerinden, her yerine ev ve ofis taşımacılığı olarak hizmet vermekteyiz. Taşıma işini bize bırakın! Ofisiniz yüksek katlarda olabilir; eşyanın teslim edileceği yer, çok uzak olabilir, aynı şekilde eviniz ulaşım noktasında çok zor bir konumda olabilir, ofisiniz meşakkatli bir yer olabilir, bunların hesabını yapmayın, bunları bize bırakın.

Evden eve nakliyat Yeşilkent olarak, kesenize çok uygun fiyatlarımız ile yıllardır sürdürdüğümüz evden eve nakliye hizmetlerimizi, hizmet kalitemizi her geçen gün artırarak, daha da ileriye götürerek hizmetlerimiz devam edecektir.

Ofisimizin, buraya yakın olması nedeni ile Esenyurt ilçesi, Yeşilkent Mahallesi’nde verdiğimiz nakliyecilik hizmetinde bölgenin bir numarayız. Esenyurt’ta taşımacılık bizden sorulur.

Evden eve nakliyat, işini bilen firmalar için kolay, bilmeyenler için ise çok meşakkatli bir hizmettir. Bugüne kadar vermiş olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetlerimizden gurur duyuyoruz ancak sizlerin verdiği güçle ilerliyoruz. Siz müşterilerimiz; ufak şeylerle ilgilenmeyin, küçük işleri düşünmeyin, büyük işlere bakın diyoruz sadece yapacağınız işleri düşünün taşımacılığı bize bırakın.

Fiyat hesaplama konusunda olsun, işini uzman yapan elemanlarımızla olsun, eşyalarınızın sağlam şekilde yerine taşınması olsun, gerektiğinde sigortalı taşınması olsun, yıpranmadan nitelikli taşıma olsun, tüm bunlar bizim işimiz diyoruz.

Evden eve nakliyat platformu üyesi firma olarak, internet sitemizden bizi buldunuz , sağlam taşıma için, ilk adımı attınız, sitemizi iyice incelemenizi tavsiye ediyoruz. Başka internet sitelerini de gezin ve onları da analiz ediniz.

Biz kendimize güveniyoruz; evden eve taşımacılık firmaları arasında, bu hizmeti veren, ender firmalardan bir tanesiyiz. Firma sayısı her geçen gün daha da artmaktadır; her artan firma sektörel rekabeti de artırmaktadır ancak biz rekabetten korkmuyoruz çünkü biz kendimize inanıyor ve güveniyoruz. Ne diyoruz? Ufak şeyleri dert etmeyin, işinize bakın ve işinize odaklanın.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al