• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

5 Temmuz 2017 00:37

Türk Sinemasının Ünlü Oyuncusu Hayata Gözlerini Yumdu !

Türk Sinemasının Ünlü Oyuncusu Hayata Gözlerini Yumdu !

Hakan Balamir Hayata Gözlerini Yumdu

 

Ünlü sanatçı bir süredir KOAH hastalığı ile mücadele etmekteydi.  Hakan Balamir durumu ağırlaşınca direk yetkililer tarafından hastaneye kaldırıldı. 4 Temmuz günü akşam sekiz sularında yaşamını yitirdi. 72 yaşındaki ünlü Türk sinemasının oyunucusu uzun süredir bu hastalıkla mücadele ediyordu. Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı – KOAH nedeni ile uzun zamandır nefes almakta güçlük çekiyordu bu neden ile ailesi tarafından Süreyyapaşa Gögüs Hastalıkları ve Gögüs cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesine götürüldü. Balamir burada 1 haftadır Solunumsal yoğun bakım ünitesinde tedavi gördü ancak durumu ağırlaşan Balamir sonunda hayata gözlerini yumdu.

 

Oğlu Tufan Balamir ise babasının vefatından sonra gözyaşlarını tutamadı, Türk sinemasının ünlü oyuncusunun cenazesi Perşembe günü Ataşehir Mimar Sinan Camii’nde ikindi namazında kılınacak ardından ise toprağa defnedileceği bilgisi verildi.

 

Haber-Kamera: Uğur Ayazsın /  İstanbul DHA

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al