• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

24 Temmuz 2017 23:37

TOKİ Kayaşehir proje detayları yayınlandı.

TOKİ Kayaşehir proje detayları yayınlandı.

İstanbul TOKİ Kayaşehir proje detayları yayınlandı.

 

İstanbul TOKİ Kayaşehir projesi neler vardır ve içinde neleri kapsıyor neler bulunuyor bizlere ne gibi yenilikler sunmaktadır.Yaşam alanları konut sayısı ve dairelerin kaç odadan oluştuğuna birlikte bakalım.

 

TOKİ İstanbul Kayaşehir konutları proje ihalesi geçmiş günlerde yapılmıştı.İstanbul Kayaşehir projesinde 99 konut ve 33 dükkan bulunmaktadır.Ayrıca çevre düzenlemesi ile birlikte tercih edilebilir yeni bir konut projesi olarak görülüyor.Adından şimdiden çok söz ettiren Toki Kayaşehir projesinde yer alan özellikleri şu şekilde ;

 

Projede yer alan konutların içinde 1+1 dairelere yer verilmedi. Ayrıca proje içinde 171’i 2+1, 164’ü 3+1 ve 64’ü ise 4+1 plan uygulaması ile inşa edilecek.Manzara ve güneş ışıkları kesilmesin diye aynı hizada olmuycak bu büyük bi avantaj olarak gösteriliyor.

TOKİ Kayaşehir projesinde, konut bloklarını birbirlerinin önünü kesmemeleri için kaydırarak konumlandırıldı.

Modern bir mimari anlayışıyla tasarlanan projelerde bir çok sosyal aktiviteler ve dükkanlar yer almaktadır.Yaşama acısından elverişli alanlar inşa edilmesi için tasarlandı.Proje içinde bulunan  dükkanları, çocuk parkları, spor sahası, fitness alanı, meydanı, peyzajı ile nitelikli sosyal çevre imkanı sunan yeni bir yaşam merkezine çevrilmiştir.

 

TOKİ Kayaşehir 22.Bölge nüfusun yoğun olduğu Beyoğlu, Fatih, Esenler, Güngören ve Zeytinburnu belediyelerinin toplamda 1.500’e yakın konut başvurusu olan vatandaşlara verilecek.

Toki böylece bu semtleri kentsel dönüşüme sokarak deprem bölgesi olan İstanbul’da konut dönüşümünü hızlandırmış olacak.

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al