• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

14 Temmuz 2017 20:24

TOKİ Kağıthane arsasına en yüksek teklifi ;Özak – İnt-Er Yapı Sundu!

TOKİ Kağıthane arsasına en yüksek teklifi ;Özak – İnt-Er Yapı Sundu!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın İstanbul Kâğıthane Arıcılar mahallesinde “Arsa Satış Karşılığı Gelir Paylaşımı” modeliyle yapılandırdığı ve  satışa çıkardığı Arsanın satış ihalesinde ilk oturum gerçekleştirildi.İhaleye; 14 firma katılıp teklif verdi.En yüksek teklifi ise 500 milyonluk bedelle Özak G.Y.O. A.Ş. & İnt-Er Yapı İnş. İş Ortaklığı sundu.

TOKİ Başkanı Ergün Turan, ihaleyle ilgili ;”İdare olarak yapılan teklifleri inceleyip İhaleye katılan ilgili firmaları ikinci oturuma davet edeceğiz. İkinci oturum sonunda alınan teklifleri göre ihaleyi kazanan ilgili firmayı açıklayacağız.”dedi.

”Yoğun ilgi gösterilen arsamız İstanbul’un en merkezi yerindedir.” diyerek ekleyen Turan, projenin konumuna da dikkat çekti;

“Satışını yaptığımız alan Hasdal Köprülü Kavşağının ve karayolunun hemen yanında olup toplu ulaşım hattının kesiştiği noktada bulunuyor. Arsamızın ulaşım yollarına yakın olması, bölgenin çeşitliliği, alt yapısı tamamlanmış bölgede bulunması yatırımcılarımız için yeni bir fırsat sunuyor.” dedi.

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al