• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

19 Temmuz 2017 22:06

Tem Expres Residence 116;

Tem Expres Residence 116;

İstanbul Küçükçekmece’de Mayra Yapı tarafından Tem Express Residence inşaa ediliyor. Proje, 2 blokta 116 adet bağımsız bölüm konut ünitesinden meydana geliyor. Projedeki konutlar 2+1 ve 3+1 formatında tasarlandı.

Her daire için iki ayrı otoparkı bulunan projede ayrıca;mescit, ziynet eşyaları için kasa hatta kış lastikerinizi saklayacağınız bir depo imkanı bile bulunmakta.Müşterilerine sınırsız imkanı bir arada sunan proje %83,60 Yeşil alanıyla, bölgenin en yeşil projesi olma unvanına sahip.

Prğjenin sosyal olanakları da saymakla bitmiyor;Kelebek bahçesi, birbirinden özel bitkileri, açık çocuk havuzu, süs havuzları, havuz başı sosyal alanı gibi özellikler de düşünülmüş.

Projenin lokasyonu da dikkat çekici;Tem otoyolu ve E-5 karayoluna ulaşım, Basın Ekspres yoluna paralel konumda 300 metre mesafede bulunduğu için bu yol üzerinden hızla sağlanıyor.Ayrıca projeden;  Atatürk Havalimanına da bu yol üzerinde ulaşım sağlanıyor.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al