• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

23 Mayıs 2017 13:43

TAŞDELEN ŞUBEMİZ SİZLER İLE DAHA GÜZEL

Titizlikle nakliyet hizmetini gerçekleştiren bir firmaya ihtiyacınız varsa hemen sayfamıza tıklayın. Taşdelen, İstanbul Çekmeköy ilçesinin bir Mahallesi… 10 yılı aşkın süredir, bu bölge ile birlikte bütün Türkiye’ye taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Evden eve nakliye ile evinizdeki değerli eşyalarınızı, mallarınızı, herşeyinizi belirtilen sürede güven ile, İstanbul’un neresine olursa olsun taşımaktayız. Aynı zamanda ofis taşımacılığı hizmeti de vermekteyiz.

İstanbul’un neresinden olursa olsun Taşdelen’e; Taşdelen’den İstanbul’un diğer ilçeleri ve semtlerine veya herhangi bir Anadolu iline ofis eşyalarınızı, değerli emtia ya da mallarınızı çok sağlam bir şekilde teslim ediyoruz.

Evden eve nakliyat Çekmeköy olarak, bugüne kadar yaptıklarımız tabii ki yapacaklarımızın teminatıdır. Asıl işimiz nakliyecilik ve bu iş bizim mesleğimizdir. Son zamanlarda gelişen bir ivme gösteren evden eve nakliyat platformu üyesi olarak, yaptığımız işi çok seviyoruz.

Bu sektörde, her gün yeni yeni firmalar aramıza katılıyorlar, hoş geliyorlar, firma sayısı arttıkça, müşteri lehine ve rekabetçi bir ortam da doğuyor, biz buna inanıyoruz. Yeni firmalar da kazansınlar ve onlar da işlerini yapsınlar, bizlerde işlerimizi yapalım. Çünkü biz gittiğimiz yolu biliyoruz, yolumuz uzun olsa da bizim yolumuz düzdür, zik-zaklı değil. İşimizi en iyi şekilde yaptığımıza inanıyoruz.

Çekmeköy evden eve nakliyat olarak, taşımacılık riskli bir iş olduğu için siz müşterilerimizden gelen talebe göre; gerekirse sigortalı olarak ta eşyalarınızı taşıyabiliyoruz, herhangi bir kaza olursa tazminini biz karşılıyoruz. Evden eve nakliye için eşyalarınızı; sürekli eğitimden geçen uzman elemanlarımızla, istediğiniz kattan istediğiniz kata, yüksek katlar da olabilir, almak üzere taşıyoruz.

Nakliye için en nitelikli ve en özel araç markalarıyla çalışıyoruz, bunun için masraftan asla kaçınmıyoruz. Değerli Müşterilerimiz bizim tek şubemiz var ama bizim gönüllü şubelerimiz de var. Verdiğimiz hizmete çok güvendiğimizden aslında siz bizim Taşdelen Şubemizsiniz, teşekkürler.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al