• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

5 Temmuz 2017 23:05

Son Dakika : İstanbul Adliyesinde Firar Girişimi

Son Dakika : İstanbul Adliyesinde Firar Girişimi

Çağlayan İstanbul Adalet Sarayı’na gönderilmek üzere Cezaevinden çıkarılan iki şüpheli polis aracına binmek üzere iken kaçmaya çalıştılar.Bu girişim bölgede hareketli dakikalar yaşanmasına sebep oldu.

İki şüphelinin bu girişimi sonucunda polis havaya bir el ateş açtı.Silah sesi vatandaşların paniğe kapılmasına sebep oldu.Tüm bu sırada bir şüpheli olay anında diğeri ise polis aracına 500 mt ileride yakalanarak etkisiz hale getirildi.

VATANDAŞ PANİK OLDU

Şüphelilerin Çağlayan Adalet Sarayı’nın C kapısından alınarak polis arabasına bindirileceği sırada bir anda kaçmaya başlaması üzerine polis harekete geçti.Bir polis memurunun havaya ateş etmesi sebebiyle vatandaşlar paniğe kapıldı.Paniğe kapılan vatandaşlar etrafa koşuşmaya başladılar.

Şüphelilerden biri polis arabasına 100 mt ileride ve hemen yakalanırken diğer şüpheli bir süre çevrede arandıktan sonra 500 mt ileride metruk bir binanın arkasında yakalandı.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al