• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

22 Mayıs 2017 13:29

SOĞANLIK EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve taşımacılık çalışmalarında ihtiyacınız olan her an firmamız Soğanlık evden eve nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız dürüst çalışmaları, kendinden emin ve ilkeli hizmetleri ile, müşteri memnuniyeti kazanmış önemli bir şirkettir. İstanbul da evden eve nakliyat firmaları hangileridir diye arama yapmak için evden eve nakliyat platformu sitelerine tıklayabilirsiniz.

Birçok firma göreceksiniz ancak özellikle Soğanlık çevresinde yaşayanlar veya çalışanlar için evden eve nakliyat Soğanlık firması ile iletişime geçebilirsiniz. Şirketin web sitesine ya da çağrı merkezine bağlanarak, firmadan fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Firmanın internet sitesinde fiyat teklifi alınması için özel bir kayıt bölümü bulunmaktadır. Burada sizden kimlik ve iletişim bilgilerinin yanında, taşınacak mesken veya işyerinin kaçıncı katta olduğu, kaçıncı kata taşınacağı, gidilecek mesafe gibi birçok bilgi istenmektedir. Bunları doğru şekilde doldurunuz.

Firma kapsamında, en alçak katlardan, en yüksek katlara kadar taşımalar yapılmaktadır. Hem İstanbul içinde, hem de şehirler arası olarak taşımacılık hizmetleri söz konusu olmaktadır. Yüksek katlar için firmanın uygun asansör çeşitlerinden, gerek araçtan uygulamalı, gerekse binaya monte şekilde seçilerek kolayca eşyaların indirilmesi ya da çıkarılması sağlanmaktadır.

Geniş kapsamlı kurumların taşınması için de yerinde ekspertiz incelemesindne sonra, eşyaların a dan z ye kapsamlı ve detaylı şekilde nakiyat işlemlerinin yapılması söz konusu olmaktadır. Ambalajlama çalışmaları da son derece özenli olarak büyük bir itina ile yapılmaktadır.

Taşımacılık faaliyetlerinin sigortalı olduğunu hemen belirtelim. Hem eşyalarınız, hem de araçalrımız ve tüm unsurlarımız sigortalıdır. Elemanların da deneyimli ve işinde özenli olduğunu hemen ekleyelim. Fiyat teklifleri konusunda, en makul rakamları da firma kapsamında alabilirsiniz. Evden eve nakliyat ücretleri anlamında, bütçeyi aşmayacak rakamlarla sizlerleyiz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al