• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

21 Mayıs 2017 14:54

SİZİN EŞYANIZ, BİZİM EŞYAMIZDIR

Evden eve nakliyat Riva olarak, İstanbul’un Beykoz ilçesinin , bu turistik ve güzel mahallesine, hizmet vermekten büyük onur ve mutluluk duyuyoruz. Evden eve firmaları arasında, oldukça nitelikli ve işini ciddi, prensiple yapan bir firma olarak diğerlerinden ayrılmaktayız. Bunu, ilk taşımada görecek ve sonra bizden vazgeçemeyeceksiniz!

Evden eve nakliyat platformu nun kurucu üyeleri arasındayız ve bu platform günden güne gelişiyor, sektör büyüdükçe platformumuz da güçleniyor, üyeler daha nitelikli ve daha güçlü firmalardan oluşuyor. Evden eve nakliyat fiyatları, taşıma da en önemli konudur. Bir kere, firma ile çalışmadan önce, o firmayı çok iyi analiz etmelisiniz.

Hangi firma ile çalıştığınız sizin için çok önemli olduğu kadar bizim için de çok önemlidir çünkü işini, doğru yapmayan her firma; şüphesiz, hem sektöre hem de diğer firmalara yani platformun tüm üyelerine zarar vermektedir. Bunun için sitemizi arayınca eksperimizi size ücretsiz olarak gönderiyoruz ve taşınacak mekanı önceden mutlaka görrmek istiyoruz.

Oradaki eşyayı kaydediyor, ölçüyor biçiyor ve size net bir fiyat veriyoruz, o anda hangi araçla taşıyabileceğimizi, kaç eleman ile bu işi yapabileceğimizi belirliyor; kısacası, nakliyenin A’dan Z’ye herşeyini hesaplıyor ve fiyatı da çok net olarak ve bir kez veriyoruz yani sonradan başka fiyat eklemiyoruz.

Ofis taşımacılığı hizmetimiz de var ve bu alanda da çok tanınan bir firmayız, sitedeki referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Sloganımız da şudur: Sizin eşyanız, bizim eşyamızdır. Riva evden eve nakliyat; gün geçtikçe kendini geliştirmekte ve kazandığı parayı işine harcayarak, bu sektöre yatırım yapmaya devam etmektedir, bir kaç yıl içinde daha da büyüyerek, siz değerli firmalarımızan alacağımız güçle, sektörün bir numarası olacağımıza olan inancımız tamdır

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al