• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

21 Mayıs 2017 15:04

SEYRANTEPE EVDEN EVE NAKLİYAT

Seyrantepe evden eve nakliyat firması bünyesinde, Seyrantepeliler başta olmak üzere, tüm İstanbullular, hem Avrupa yakası, hem de Anadolu yakası olmak üzere taşımacılık hizmetlerinden yararlanabilirler. Evden eve taşımacılık çalışmalarında, ekiplerin özenli çalışmasının önemi son derece büyüktür. Öncelikle eşyaların özenle ambalajlanması çok önemlidir. Cam eşyaları, porselen gibi eşyaların ayrılması ve cinslerine uygun şekilde paketlenmesi gerekmektedir.

Öte yandan, giysilerin dolaplardan alınarak özel koruyucu hurçlara konması, dolapların ve diğer mobilyaların marangoz tarafından demontajının yapılması gerçekten çok önemlidir. Bunları özenle, eşyalara hasar vermeden yapacak, yeni adreste aynı şekilde yerleştirecek bir ekip olarak evden eve nakliyat Seyrantepe firması öne çıkmaktadır.

Evden eve nakliye, ücretsiz ekspertiz incelemesi, ofis taşımacılığı, depolama, ambalajlama, kurum taşımacılığı, fabrika ve büyük çaplı işletmelerin taşımacılığı, kargolama gibi hizmetler firma tarafından yapılmaktadır. Profesyonel anlamda, müşterilere hiçbiriş yüklemeden firma tarafından işler yürütülmektedir.

Müşteriler sadece kendilerine ait değerli ve özeleşyalarını alarak adreslerinden ayrılabilirler. Bundan sonra tüm nakliyat işlemleri firmanın özel eğitimli ve deneyimli ekibi tarafından yapılacaktır. A dan z ye tüm eşyaları gereği gibi toplanarak, yeni adrese ulaştırılacaktır.

Firmanın araç filosu da kapasiteli, kapalı kasa ve bakımları da düzenli olarak yapolan araçlardan oluşmaktadır. Araçlar kamyon tarzında, kasalarında firmanın logosu ve iletişim özellikleri bulunan şekilde düzenlenmektedir. Firmanın web sitesinden ya da çağrı merkezinden firmaya ulaşmanız mümkündür. Size firma çalışanları hemen dönecektir. Bu şekilde fiyat teklifi almak için sizden istene bilgileri girebilirsiniz. Taşınacak mesafe, eşya türü gibi çeşitli sorularını yanıtlamanız gerekmektedir. Ardından net bir fiyat alacaksınız. Bu fiyat işin başında da sonunda da aynı olacaktır. Profesyonel firmalar zaten tek fiyat verirler, sürekli yeni fiyatlarla tüketicileri mağdur etmezler.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al