• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

25 Mayıs 2017 20:23

Sancaktepe Ofis taşımacılığı

Sancaktepe evden eve nakliye hizmetlerimizde ofis taşıma işlerinize talibiz. Firmamız garantili, sigortalı uygun fiyatlarla sizleri yeni iş alanlarına taşıyor. Ofis taşıma işlemlerinin her geçen gün Sancaktepe’de arttığı şu sıralarda bunun ana nedenini araştıran firmamız şu sonuca ulaşmıştır. Sancaktepe konumu itibariyle merkezi bir yerde yer alıyor.

sancaktepeKurulan büyük plazaların yanı sıra site içerisindeki büyük blokların altında neredeyse iş yeri hepsinde bulunduruluyor. Böyle bir yerde bu gibi inşaat tasarımların bulunması beraberinde iş ve ofis göçüne yol açıyor. Firmamız bunun bilincinde olarak başta memnuniyetinizi sağlamak ve çevrenizden gelebilecek tavsiyeleri hak etmek için elinden geleni fazlasıyla yerine getiriyor.

Ofis taşıma genelde yoğun çalışmalar altında gerçekleşen bir süreci beraberinde getiriyor. İş öncesi, iş anı ve iş sonrası süreçleri planlı bir şekilde yönetmek gerekir. Bu doğrultuda gerçekleşen çalışmalar hep müşterilerinden iyi not alır. Sancaktepe evden eve ya da ofisten ofise işlerinizi firmamız büyük bir titizlik ve programlar doğrultusunda yerine getirir.

Sancaktepe ev ve ofis taşımalarında ikici defa bizimle çalışma garantisini veriyoruz. Firmamıza herhangi bir işlem doğrultusunda ikinci bir kez dönüş yapan müşterilerimize %30 fiyat indirimi sağlıyoruz. Bizler daima yanınızda oldukça taşınmak dünyanın en kolay işi haline gelir.

Güvence altında taşınan eşyalarınız garantili bir şekilde yeni yerlerine kavuşacaklar, sizde doğru firmaları tercih ederek kolay ve hızlı şekilde ulaşım sağlayabileceksiniz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al