• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

25 Mayıs 2017 20:18

Sancaktepe depolama

Sancaktepe evden eve nakliyat adı altında firmamız tarafından güvenebileceğiniz depo tasarımını bulabilirsiniz. Uzun zamandan beri depolama hizmeti sunan firmamız, bu konuda oldukça büyük maliyetlerle depo güvenliği, temizliği konusunda büyük yatırımlar yapmıştır.

depo Ev depolama, şüphesiz bir firmanın işine ve temizlik disiplinine verdiği önemi kapsamaktadır. Bir nakliye firması ile depola işlemi başlatmadan önce deponun bulunduğu adresine gidip test etmeniz en sağlıklı yol olacaktır. Bazen telefon yada mail yoluyla depolama konusunda anlaştığınız firma sizi yalan yalnış bilgilerle yanlış yönlendirebilir. Bu tür vakalara kurban olmamak için firmadan depolama hakkında görsel bilgi de alabilirsiniz.

Depolama, işlemlerini yapan çoğu nakliyeci, maliyet yetersizliği ya da daha fazla ekonomik kayıp yaşamamak için genellikle binaların altındaki dükkanları tercih etmektedir. Bu da beraberinde olası su baskınları veya fare böcek gibi hayvanların eşyalarınıza zarar vermesini beraberinde getirmektedir. Gültaş Nakliyat olarak biz bütün bu olumsuzluklara karşı yoğun güvenlik adı altında hijyenik açıdan temiz olan depolama hizmetlerini sunuyoruz.

Depolama işlemlerinde bir başka önemli husus ise, sigortalama sürecidir. eşyalarınız sigortalı olduğu sürece olası yangın su baskını ya da yukarıda belirttiğimiz diğer vakıaların yaşanması sonucu sigorta işlemi devreye girer. Bunun sonucunda zararınız giderilmiş olur. Lütfen sigortasız çalışan firmalarla depolama hizmetini düşünmeyiniz. Firmamız geniş depo alanıyla yaklaşık 300 ev eşyasını bünyesinde barındıracak bir depo alanına sahiptir.

Bizimle çalışan herkesin bu konuda olumlu görüşlerinden dolayı büyük bir mutluluk duymaktayız. Sizde bizimle depolama konusunda çalışmak istiyorsanız insan kaynakları bölümüyle iletişime geçiniz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al