• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

14 Temmuz 2017 20:16

Premium Ofis Beylerbeyi satışta!

Premium Ofis Beylerbeyi satışta!

İstanbul’un eski,köklü yerleşim yerlerinden biri olan Beylerbeyi’nde üç blok halinde yapımına başlanan ve yükselen Premium Ofis Beylerbeyi,200 metrekareden 565 metrekare alana kadar farklı büyüklüklerde ofisler barındırıyor.Ayrıca ulaşım açısından da büyük kolaylıklar sağlayan ve teslimatı için Mart 2018 beklenen proje lokasyon olarak ;15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nün, metrobüs durağının hemen yanı başında ve Beylerbeyi sahile sadece 1,6 km mesafede…

Bulunduğu bölgeye değer katan  ve ödüllü projelerin markası olarak tanınan Ege Yapı’nın  ofis projesi Premium Ofis Beylerbeyi satışa sunuldu;

Premium Ofis Beylerbeyi’nde;8.045 metrekarelik ofis alanı bulunuyor.İnşaatının yüzde 70’i tamamlanan projede 200 – 565 metrekare arasında değişen alanlarda farklı ofis alanları ile ticari alanlar yer alıyor.Metrekaresi 12.500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Ayrıca;konumuyla Premium Ofis Beylerbeyi, Anadolu Yakası’nın en önemli iş merkezlerinin göbeğinde yer alıyor.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al