• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

12 Haziran 2017 19:04

Nur Rente A Car Araç Kiralama’da Yeni Adresiniz.

Nur Rente A Car Araç Kiralama’da Yeni Adresiniz.

Rente a car deyince akliniza araç kiralama gelebilir ancak bizlerin sizlere sunmuş olduğumu hizmet içerisinde basitleştirilmiş araç kiralama dışında sizlere bir çok markada araba ihtiyacınızı gidermenizde rol oynuyoruz. Bu zamana kadar kendisini geliştiren Nur oto kiralama firması bölgesel ve uluslar arası düzeyde önemli rol oynayarak hem kendisini kanıtlamış hemde ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunmuştur.

Araç kiralama konusunda başta güven gelmektedir bu yüzden Nur oto kiralama firması müşterileri için yasalara uygun senet işlemi ile sizlere araçlarını kiralamaktadır.Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır. Firmaya ait birçok araç içerisinde uygun fiyata kiralaya bileceğiniz bir çok araç yer almaktadır. Bütçenize uygun fiyatları kontrol etmek isterseniz firmanın resmi sayfasından kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca Nur oto kiralama birçok dizi,düğün, gezi, işlerinde araçlarını kiralamış ve ilk tercih olarak bilenen firma olarak akıllarda kalmıştır araç kiralama nın yanı sıra araçlarınızı kullanacak özel şoför serviside bulunmaktadır.Peki Nur oto firması olarak kiralama koşulları nelerdir. Kiralama süresi günlük kiralamalarda en az 1 gün yani 24 saat, aylık kiralamalarda ise 30 gündür. Kiralama esnasında oluşabilecek her türlü trafik suçlarına ilişkin cezalar kiracının sorumluluğundadır. Kiracının bu konudaki yükümlülükleri kiralamanın bitmesiyle ortadan kalkmaz. Kiralama bitiminden sonra elimize ulaşan trafik cezaları ilgili kiralamada ismi geçen kişi veya firmadan tahsil edilir. Müşteri yerine Bursa Nur Oto Kiralama tarafından ödenen trafik cezaları hizmet bedeli eklenerek müşteriden tahsil edilir.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

  • Emre 19 Haziran 2017 21:42 CEVAPLA

    Başarılı firma hem kurumsal hem ucuz fiyatlar kesinlikle tavsiye ederim


Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al