• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

27 Temmuz 2017 19:42

Ucuz Araç Kiralamak İster Misiniz ?

Ucuz Araç Kiralamak İster Misiniz ?

Nasıl Ucuz Araç Kiralarız ?

 

Günümüz şartlarında Rent A Car araç kiralama firmaları büyük ilgi görmekte özellikle yurt dışından gelen turistler veya iş dolayısıyla başka bir şehire giden insanlar sürekli işlerini daha çabuk halletmek için araç kiralama yoluna gidiyolar.Araç kiralama konusunda maddi ve manevi kayıplar yaşamamak için dikkat etmemiz gereken bazı bilgilere sahip olmamız gerekiyor.Çünkü ülkemizde yasa dışı çalışan bir çok araç kiralama yerleri mevcut fakat bu yerler ucuz ve hesaplı olduğunu düşündünüz için çalışmaktasınız fakat olası bir kaza yada arızada yada başınaza gelecek olumsuzluklarda bütün sorumluluk size kalıcaktır ve ucuza kaçayım derken büyük mevlalar kayıp etmenize yol açıcağı aşikar.Bazı bireyler ve şirketler araç fiyatlarının atması kasko ve giderler yüzünden araç almak yerine araç kiralamayı kullanıyor dedimiz gibi bilindik ve yasal olan rent a carlar ile çalışıyorsanız pek bişeyi sorun yapmanıza gerek kalmaz.

 

Araç kiralamada günler aylar ve tarihler çok önemlidir.Bazen bir gün ile bile bazen bi saat ile bile cebinizden fazla para çıkması olasılığı yüksek çünkü rent a car firmaları fiyatları sürekli değişkenlik içindedir ve sezonluk çalışırlar.Mesela örnek verecek olursak bir araç kiralama için aynı araç için bi sezonda 4 değişik fiyat olasılığı göze çarpmaktadır.

 

  • Kış ayında,55 TL
  • İlk baharda,65 TL
  • Yaz aylarında,80 TL
  • Son baharda ise 70 TL
  • Hatta bayramlarda bu ücretler 90-110 arası değişken olabiliyor.

Aracı alcağınız ay içi tarihlerde çok önemlidir örnek verecek olursa 1 tmmuz yaz fiyatı uygulanmaktadır fakat 30 haziran ise ilk bahar fiyatı uygulanmaktadır firmaların birçoğu bu tarifler ile çalışmaktadırlar büyük firmaların ön gördüğü fiyatlama sistemi bundan ibarettir.

 

  • 1 Ekim-30 Mart : Kış dönemi
  • 1 Nisan – 30 Mayıs :İlk bahar dönemi

•1 Haziran – 30 Eylül arası ise bayram ve okul tatili zamanlarına göre 2 yada 3 bölüme ayrılabilir.

Başka bir bilgilendirme olarak verebilceğimiz günlük haftalık ve aylık fiyatların değişimi yani aynı ayda ve tarihlerde farklı fiyatlar karşınıza çıkabilir örnek verecek olursak 1 veya 2 günlük araç kiralayan birisi 79 tl ödediği araca 3 ile 6 gün arası 75 tlye kadar fiyat inmektedir.7-13 gün 72 ,14-21 gün 69 ,22-29 gün 67 ve 30 gün ve üzeri 46 olmaktadır yani 29 gün kiraldağınızda 67 fakat 30 gün kiraladığınızda 46 ya kadar fiyatlar düşmektedir bir gün ile fazla ücretler ödememeniz en büyük isteğimiz.

 

Daha çok Emlak,Rent A Car,Nakliye ve Böcek ilaçlama haberleri ve güvenilir firmalar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al