• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

22 Mayıs 2017 13:37

NAKLİYECİLİK BİZİM İŞİMİZ

Beyoğlu ilçesinin Sütlüce Mahallesi’nde, verdiğimiz nakliye hizmetini; uzman ve profesyonel kadromuzla yapıyoruz, 10 yılı aşkın süredir sürdürdüğümüz hizmetlerimizi, her geçen gün kalitemizi arttırarak devam ettiriyoruz.

Evden eve nakliyat platformunda önde gelen firmalardan bir tanesiyiz. Sütlüce evden eve nakliyat olarak, İstanbul’un her ilçesine ulaşmaktayız. Anadolu’nun bütün il ve ilçelerine, en ücra yerlerine kadar hizmet vermekteyiz.

Evden eve firmaları arasında seçkin bir konumumuz bulunmaktadır, müşterilerimiz bizim velinimetimiz olup, Sütlüce evden eve nakliyat olarak, oldukça seçkin ve elit bir Müşteri portföyümüz bulunmaktadır.

Evden eve taşımacılık nasıl yapılır? Kısaca şöyle ifade edelim: Nakliye hizmeti veren firma mı arayacaksınız? Önce, internet sitesinden bizi buluyorsunuz ve telefon açıyorsunuz. Uzman temsilcimiz telefonu açıyor ve evden eve taşıyacağınız eşyaların niteliğini, büyüklüğünü, adetini sizden alıyor; daha sonra hangi araçlarla taşınacağını, nereye taşınacağını, taşıma mesafesini, kolay ulaşımı olup olmadığını, evinizin kaçıncı katından alınacağını, kaçıncı kata taşıma yapılacağını, gideceğiniz yeri söylüyorsunuz ve sizlere orada özel fiyatımızı veriyoruz.

Fiyatlandırma çok önemli bir konu; en başta söylenen rakamın iş bitince de aynısı olması lazım, piyasada yüzlerce-binlerce firma var ve dolandırıcılık örnekleri de çoğalmakta, biz işimizi doğru ve dürüst yapan firmalardan bir tanesiyiz. Bu fiyatlandırmadan sonra anlaştığınız fiyata sadık kalınıyor mu? Bu başlangıçta verilen aynı fiyatı mı? Bunlar çok önemli noktalar.

Evden eve nakliyat Sütlüce olarak, sadece evden eve taşıma değil; ofis taşımacılığı da yapıyoruz, ofisiniz neredeyse önce adresinize geliyoruz, ölçüleri alıyoruz. Gidecek eşyaları, varsa ürünleri ve kıymetli mal ve emtiaları kaydediyoruz. Daha sonra size fiyat veriyoruz ve yine aynı şekilde verdiğimiz son fiyatımızdır. Asla başka bir fiyat vermiyoruz. Siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan çok mutluyuz. Nakliyecilik bizim işimiz!

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al