• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

21 Mayıs 2017 14:17

MÜŞTERİ DAİMA HAKLIDIR

Ömerli evden eve nakliyat olarak, yıllardır bu sektörde faaliyet göstermekte ve siz saygıdeğer müşterilerimize 24 saat ve online firmafix.com adresimizle hizmet vermekteyiz. Aslında, bize kendinizi emanet ediyorsunuz, eşyalarınız sizin bir parçanız. Biz de bunun bilinci ile hareket ediyoruz, size ve eşyalarınıza değer veriyoruz. Evden eve nakliyat ta en önemli husus; hızlı ve profesyonel hizmet sunmaktır. Bu, maliyetin fazla olmamasına yol açar.

Evden eve nakliyat Ömerli, gerek ev, gerekse ofis taşımacılığında değerli eşyalarınız ve emtialarınız, evraklarınız başta olmak üzere, size ait olan her şeye gerekli hassasiyeti ve özeni göstermektedir.

Evden eve nakliyat platformu ülkemizde çok büyük bir platform. Bugün, ülkemizde neredeyse Anadolu’nun her yerine taşımacılık yapılmaktadır. Biz de firma olarak bütün Türkiye’ye ulaşmaktayız. İstanbul genelinde iyi olmakla birlikte, yeni ilçe olan Arnavutköy’ün Ömerli Mahallesine de hizmet vermekteyiz.

İlçe olmasından sonra Arnavutköy ve dolayısı ile Ömerli Mahallesi’de çok gelişti, gayrimenkule talep arttı, yeni evler, yeni yerleşimlere vesile oldu ve nakliyecelik bu bölgede çok önem kazandı, biz bu bölgeyi çok iyi biliyoruz ve bu bölgeye hizmette bir numarayız.

Evden eve nakliyat fiyat hesaplama da sizlere yardımcı oluyoruz, fiyat hesabında birçok faktör var, eşya taşınacak eviniz yüksek katlarda mı? Mahalle araları dar mı? Özel kolileme ve paketleme yapılacak mı? Yetişkin ve uzman kadromuzla hizmet vereceğiz, nakliyenizi kaç kişi ile yapacağız? Beyaz eşyanız, ağır eşlarınız, oturma gruplarınız ve eşyanızın çokluğu, hizmet vereceğimiz aracın büyüklüğü vs birçok faktör belirleyici olmaktadır.

Eksperimize bir telefon açıyorsunuz, dilerseniz adresinize gönderiyoruz ve size hemen fiyat veriyoruz, fiyatta anlaşabilirsek, anlaşılan sabit kalınan fiyattan, belirlenen gün ve saatte eşyalarını alıyoruz. Düsturumuz şudur: ‘’ Müşteri daima haklıdır! ’’

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al