• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

12 Haziran 2017 16:08

Manzara 7/24 ;Öz İnşaat

Manzara 7/24 ;Öz İnşaat

Öz İnşaat tarafından hayata geçiren mükemmel bir proje daha sizler ile buluşuyor toplamda 3 ayrı bloktan oluşan ve toplamda 120 konuttan sınırsız ve süresiz deniz manzarasını seyrede bileceğiniz daireler bulunmakta bu güzel manzaranın her kattan ve görünüyor olmasında mimaristik özellikten manzarası gibi fiyatlarıda uygun olan Manzara 7/24 projesinde teslimatların 2018 yılında sağlanılacağı belirtildi.

İstanbul halkının doğaya karşı özlemini gidermek isteyen Öz inşaat Manzara 7/24 projesinin ilerleyen yıllarda devamının geleceğini ve İstanbul halkının özleminin dinlendiricili belirtildi.

Firma yöneticisi Şakir Başaran Yapmış olduğu açıklamada ” İstanbul halkının doğaya karşı özlemini biliyoruz bundan ötürü biz de, tüm daireleri deniz gören projemizin %70 ini yeşil alana ayırdık.Fabrika yakınında bulunan dailerin de kamulaştırıldığını ve toki tarafından yeşil alan dönüştürülücek” sözleri söyledi.

Daire fiyatlarının 550 bin ila 1 milyon arasında değişen Manzara 7/24 projesinde görsel güzelliğinin yanı sıra merkezi konumu nedeniyle Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesinin komşusu durumunda kalıyor ayrıca hava limanı, yeni metro istasyonu, D-100 karayolu, alışveriş merkezleri , sosyal tesisler gibi birçok yere kısa bir sürede ulaşa bileceğiniz bir alana kurulacak durumda

Proje içerisinde metre karesi farklı olmak üzere 2+1 , 3+1 , 3+2 ve 4+1 bulunmakta ayrıca 5+1 çatı katı dublex olan dairelerde bulunmakta villa keyfinden asla vaz geçemeyen kişiler içinde 4+2 binalar yer almakta Projede, her daireye ait kapalı otopark, açık yüzme havuzu, fitnees salonu, çocuk oyun parkı, çocuk yüzme havuzu, kamelya, misafir otoparkı ve havuz başı kafeteryası gibi sosyal donatılar ise standart olarak sunuluyor. 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

  • CengiZhan 20 Haziran 2017 10:48 CEVAPLA

    Kaliteli insanların tek adresi


Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al