• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

11 Temmuz 2017 16:53

LYS sınav sonuçları 2017 – LYS ne zaman açıklanacak?

LYS sınav sonuçları 2017 – LYS ne zaman açıklanacak?

LYS sınav sonuçları 2017 – LYS ne zaman açıklanacak?

LYS 2017 sonuçları. Artık sayılı saatler kaldı. ÖSYM LYS sonuçlarını bugün açıklayacak. Öğrenci ve aileleri bu kader belirleyecek sınav sonucunu merakla bekliyor. Sonuçları “https://sonuc.osym.gov.tr”  sitesinden öğrenebilirsiniz.

ÖSYM’nin açıklayacağı LYS sonuçları 2017 merakla bekleniyor. ÖSYM’nin yayınladığı sonuç açıklama takvimine göre, 2017 LYS sonuçları 11 Temmuz 2017 Salı günü (bugün) açıklanacak. Sınav sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte adaylar tercih işlemlerini yapmak içni bekleyişe geçecek.Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 10 Haziran, 11 Haziran, 17 Haziran ve 18 Haziran tarihlerinde yapılan LYS için sonuç aşaması geldi çattı. Sonuçları bekleyen milyonlarca heyecanlı aday için ÖSYM’nin takviminde LYS sonuç açıklanma tarihi yer alıyor.

LYS saat kaçta açıklanacak 2017 ?

2017 LYS sonuçları 11 Temmuz 2017 Salı günü (bugün) açıklanacak. ÖSYM’nin resmi siteden yaptığı açıklayama göre 2017 LYS Sonuçları bugün 23.59’da açıklanacak… Sınav sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte adaylar tercih işlemlerini yapmak içni bekleyişe geçecek.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al