• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

14 Temmuz 2017 20:06

Kağıthane’deki ofis pazarı gelişiyor!

Kağıthane’deki ofis pazarı gelişiyor!

FERKO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökçe Meriçten’e göre;Kağıthane’nin ekonominin can damarı olan Maslak-BüyükdereLevent hattına yakın mesafede olması ve ulaşım açısından öne çıkması bölgedeki yatırımları arttırıyor. İstanbul’un yeni gözde ticaret merkezi olması bekleniyor.

Maslak-Büyükdere Levent hattına yakın mesafede olan ve ulaşım açısından Eminönü, Karaköy, Beşiktaş, Şişli ve Mecidiyeköy hattına hakim bir noktada yer alan Kağıthane’nin son yıllarda önemli gelişim göstermesi gerek gayrimenkul yatırımları gerekse ticari yatırımlar açısından dikkat çekici bir bölge haline geldi.Bölgede ticari gayrimenkul kadar konut ve alışveriş merkezi projeleri de yer alıyor ve yapılan yeni hat ile beraber de yapılan yatırımlarda artış yaşanıyor.

Meriçten ayrıca bölge ile ilgili görüşlerine şunları da ekledi:”Yabancı ve yerli birçok şirketin genel müdürlüklerinin yeni adresi de olan bu lokasyonun cazibesi, Dolmabahçe-Bomonti karayolu tüneli, metrobüs hattı, sanayi metro istasyonları ile Seyrantepe, TEM viyadüğü gibi ulaşım yatırımları sayesinde daha da artacak ve İstanbul’un yeni ticaret merkezi haline gelecek”

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al