• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

29 Temmuz 2017 02:55

İyi Bir Eşya Depolama Firmasının Özellikleri

İyi Bir Eşya Depolama Firmasının Özellikleri

İyi Bir Eşya Depolama Firması Nasıl Seçilir?

 

 

Öncelikle firma yetkilileri para kazanmak için size çokca güzel vaatler verebilirler dil çok önemli olduğu için insanları ilk olarak sözlü olarak kazanmak isterler sakın bunlara kanmayın size verilen sözlü olarak dile getiren sözlerin hepsini kağıda dökülmesini isteyin.

Bu anlaşmalar kağıda döküldüğü an sorunlar ve itirazlar başladıysa o firmayla çalışmadan direk uzaklaşın sonrasında çokca sorunlar açılabilir başınıza.

Depolama hizmeti emek isteyen özveri ve güven içinde yapılabilcek bi meslek olduğu için kesinlikle iyi bir firma seçmeniz gerekmektedir sonra başınıza kötü olaylar doğurabilir bunlar eşyalarınız genellikle başka eşyalar ile birlikte muhafa edildiği için paketleme konusunda çok özverili olmanız gerekmektedir.Bu sayese eşyalarını güvenle depoda tutabilirsiniz.

Fakat önemli bir noktada zaman ne kadar süreyle eşyalarınızı depoda tutacağına karar vermeniz gerekmektedir çünkü bazı depolar kısa vadeli ise uygun normal bir depo firmasıyla anlaşmak ideal olarak görülür.Ve hesaplıdır.Fakat uzun vadeli 1 ve ya 2 sene eşyanız depoda kalıcaksa eğer daha kaliteli bir depo firması seçmeniz gerekmektedir çünkü mevsimlere göre düzenlenen depolar daha sağlıklıdır ve haşerelere karşı önlem alınan depolarda eşyalarınız zararsız ve uzun vadede güvenilir bi şekilde depolanır hatta bazı depolarda eşyalarınız için ayrı konteynırlar bulunur bu firmalar daha sağlıklı ve temiz güzel çalışan firmalar olarak göze çarpar.Özellikle eşyalarınızı sigortalama hizmeti sunan firmalar ile çalışmak sizin için daha iyi olucaktır.

1.Sözleşme kısmına gelicek olursak sözleşme imzalamadan eşyalarınızı kesinlikle teslim etmeyin.

2.Hazır bir sözleşmeye imza atıcaksanız eğer detaylı bir şekilde okuyun ve bilgi sahibi olduktan sonra imzalayın.

3.Sözleşmede ;

Kira ücreti

Ekstra hizmetler ve ücretleri

Sigorta şartları ve bilgileri

Faturalama ve ödeme secenekleri

Erişim talimatları

Sözleşme fesih bilgileri

gibi bir çok maddeye dikkat ettiyseniz ve sözleşme sizin çıkarlarınız doğrultusunda hazırlanmış ise eşyalarınızı güvenli bir şekilde teslim edebilir ve sözleşmeyi imzalayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al