• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

25 Temmuz 2017 16:41

İstanbul’da Mutlaka Yaşanılması Gereken Bazı İlçeler

İstanbul’da Mutlaka Yaşanılması Gereken Bazı İlçeler

İstanbul’da Mutlaka Yaşanılması Gereken Bazı İlçeler

 

İstanbul ülkemizin nadir güzide şehirlerinden birtanesi fakat o kadar görülmedik bilinmedik ilçeleri varki farkına varmadığımız bu ilçeleri sizler için derledik.

 

Emirgan Namı Değer Yeşil Diyar

 

Boğaziçinin incisi Emirgan’da sahilde çay içebilceğiniz bahçeleri ve şehir içinde bulunan parklarıyla yemyeşil bir yaşam olanağı sunuyor.Aradığınız herşeyi bu güzide yerde bulabilirsiniz.

 

İstanbul’da Köy Hayatı Bahçeköy

 

Doğayla başbaşa olabilceğiniz ve köy hayatı yaşayabilceğiniz nadir ilçelerden birisidir Bahçeköy öyle bir yaşam alanı varki tam bir köy hayatı huzurlu ve güzel bir yaşam alanı yemyeşil doğayla iç içe olcağınız bir yer İstanbul Sarıyer’e bağlı olan Bahçeköy köy hayatı yaşamak isteyenlerden tek adresi diyebiliriz.

 

Beyoğlu Galata

 

Beyoğlu  Galata’yı bilmeyenimiz yoktur çünkü İstanbul denince ilk akla gelen güzide güzel bir yer olan Beyoğlu Galata genellikle turistlerin gözdesi olmaya devam ediyor ve yıllar geçsede hep tercih edilcek bir yerdir.Yaşam alanları alışveriş merkezleri ve daha birçok güzelliği burada bulabilirsiniz.

 

Üsküdar 

 

Bir yanı Ümraniye bir yanı Kadıköy her iki taraftan da boğaz ile iç içe olan nadir ilçelerden birisidir.Yatırım amaçlı veya yaşamak için en ideal ilçelerden olan Üsküdar bakmadan ev almak biraz mantıksız gelebilir.

 

Deniz ve Gökyüzünün Buluştuğu Mavi ilçe  Bebek

 

Bebek sık sık haberlerde veya İstanbul tanıtımlarında çokça adında bahsedilir.Özellikle ünlülerin ve zengin kesimin tercih ettiği bebek görkemli boğaz manzarısıyla hem gece hemde gündüz insanları büyüleyen bir yerdir.Cafeleri ve sosyal alanları ile ünlü olan bebek her insanın yaşamak istediği bir yerdir

Çengelköy

 

Yaşanılması gereken huzur arayanların yeri Çengelköy.Çınaraltı çay bahçesiyle ünlü olan ilçe mavinin ve denizin tadını çıkarabilceğiniz nadir yerlerden biridir.

 

Kuzguncuk

 

Eski İstanbul’un tadını alabilceğiniz ve her anı ölmeden yaşayabilceğiniz bir yerdir KuzguncuK Nostalji İstanbul olarak adı gecen ve isminden çokça söz ettiren bir yer olan Kuzguncuğa mutlaka bakmanız gerekir.

 

Rumeli Hisarı

 

Kahvaltı mekanlarıyla ve eşsiz güzellikte olan sahili ile güzel ilçelerimizden birtanesindir.Cafeleri kahvaltı mekanlarıyla tüm herkesin ilgisi olduğunu söylemek yanlış olmaz.

 

Zengin İlçe Trabya

 

Trabya ünlülerin ve zenginlerin ilçesi olarak bilinir.Balık lokantaları ve meyhaneleri ile ünlü Trabya yaşanılması gereken yerlerden biridir akşam saatlerinde gezerken mutlaka ünlü birine rastlarsınız.

 

Ve Son Olarak Beykoz

 

Birçok çeşit ağacın yetiştiği lüks evlerin ve zenginlerin bulunduğu yaşadığı Beykoz boğazın bir diğer incisi olarak göze çarpmaktadır.İlçe tamamen doğayla içe içe olmasından dolayı doğayı ve denizi seven herkesin mutlaka bulunması gereken bir ilçe konumundadır.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al