• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

19 Temmuz 2017 21:42

İstanbul’da Geniş Ailelere Yönelik Yeni Proje;Taşkent Konutları

İstanbul’da Geniş Ailelere Yönelik Yeni Proje;Taşkent Konutları

İstanbul Esenyurt ilçesinde yeni bir proje hayata geçiriliyor. Özyürek İnşaat tarafından planlanan Taşkent Konutları geniş ailelere yönelik…Çünkü daireler 169-227 metrekare aralığında değişen büyüklüklere sahip.Proje ;5 blok ve 234 bağımsız  konut ünitesinden meydana geliyor. 3+1 ve 4+1 oda sayısı seçeneği bulunan Taşkent Konutları büyüklüğü ve genişliği ile dikkat çekiyor.

Taşken Konutları büyüklüğünün yanı sıra sosyal olanakları ile de avantajlı konumda.Taşkent Konutların, açık yüzme havuzu, güvenlik hizmeti, çocuk oyun alanı gibi sosyal donatı ve özelliklere sahip.

Peki projenin konumu ve lokasyonu ne durumda ;

İstanbul Esenyurt ilçesinin   Esenket mahallesinde, Hoşdere Esenyurt yolu üzerinde bulunan Taşkent Konutları, Tem bağlantısına 500 metre mesafede bulunuyor.

Zaten içerisinde de birçok sosyal imkanları da barındıran  proje; Akbatı Avm Konut projesi ile komşu , sosyal ve alışveriş ihtiyaçlarına yürüme mesafesinde bulunuyor.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al