• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

7 Temmuz 2017 01:08

İstanbul plajlarında ‘drone’lu kurtarma

İstanbul plajlarında ‘drone’lu kurtarma

”Cankurtaranlar 45 Günde 1,061 kişiyi boğulmaktan kurtardı.”

Deniz sezonun açılmasıyla birlikte İstanbullular gönül rahatlığıyla deniz keyfi yaşamaya devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı cankurtaran ekipleri yapılan araştırmaya göre 45 günde 1.061 kişiyi boğulmaktan kurtardı.

İBB İtfaiye Daire Başkanlığı’na bağlı cankurtaran ekipleri; 47 Bin 800 uzunluğundaki 38 Plajda gelişmiş teknolojik ekipmanlarla hizmet veriyor.

İBB’nin gelişmiş ekipmanları;2 Drone (hava aracı), 35 jet-ski, 7 Kurtarma Botu, 2 Amfibik Kurtarma Jeti (Kara & Deniz Aracı) 14 ATV aracı…Ayrıca 190 Gözetleme Kulesi ve 481 cankurtaran personeli ile hizmet veren eğitimli cankurtaran ekipleri bir çok vatandaşımızı boğulmaktan kurtardı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Plajları

Her gün on binlerce İstanbulluya günübirlik tatil imkanı sunan İstanbul Büyükşehir Belediyesi plajları hizmet vermeye başladı. İstanbullular, yaz sezonu boyunca Anadolu yakasındaki Caddebostan 1-2-3 ve Avrupa yakasındaki Güneş ve Menekşe Plajları’nda deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilecek.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Plajları, haftanın yedi günü sabah saat 8:30 ile akşam 19:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al