• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

16 Temmuz 2017 13:40

İlk kez İstanbul Maratonu’nda…

İlk kez İstanbul Maratonu’nda…

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı , bu yıl ilk kez İstanbul Maratonu’nda yer alacak ve koşacak…

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı bu yıl herkesi İstanbul’da düzenlenecek olan maratonda Cerebral Palsy’li çocuklar için koşmaya davet ediyor.Peki CP Nedir?CP; duruşu ve hareketleri etkileyen, doğum öncesi, esnası ve sonrasında beynin hasar görmesi sonucunda oluşan fiziksel engellilik durumu.Türkiye’de her 8 saatte bir bir CP’li çocuk dünyaya geliyor.

12 Kasım 2017 Pazar günü gerçekleşecek Vodafone 39. İstanbul Maratonu’nda Cerebral Palsy’li çocuklara destek için Türkiye Sipastik Çocuklar Vakfı da olacak.Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı , bu yıl ilk defa Adım Adım platformu dahilinde herkesi de maratona davet ediyor.

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı “Adımlarıma Destek Ol” çağrısıyla herkesi CP’li çocuklar için Vodafone 39. İstanbul Maratonu’nunda yardımseverlik koşusu yapmaya davet ediyor ve ekliyor;”Katettiğiniz her metre sizler için küçük , CP’li çocuklar için dev bir adım olacak!!”

 

Katılımın her sene arttığı yardımseverlik koşusu ile şimdiye kadar Türkiye’de 30 Sivil Toplum Kuruluşu toplam 23 Milyon TL bağış topladı.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al