• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

27 Temmuz 2017 17:19

Filo Araç Kiralama Nedir ?

Filo Araç Kiralama Nedir ?

Filo Araç Kiralama

 

Kurum ve Şirketlerin Gözdesi Filo Araç Kiralama

 

Günümüzde ulaşım hizmetlerinin kalitesi oldukça artmaktadır.Ulaşım araçlarının yanı sıra yeni nesil binek araçların bu süreçte etkisi oldukça fazladır.

Hal böyle olunca ülkemizde rent a car hizmetide oldukça büyüyor.Sürekli yeni rent a car firmalarının açıldığını görüyoruz.Ve büyük yatırımlar yapılarak araç filolarını oldukça geniş ve yeni son nesil araçlarla donatıyolar.Hem bireysel hemde kurumsal anlamda en iyi hizmeti sunmak için rent a car firmaları birbirleriyle yarışıyor hal böyle oldukça kalite de bir hayli artıyor buda vatandaşların işine geliyor.

 

Minibüs modelleri,jip,ve binek otomobil çeşitleri ile hem kurum hemde bireysel ihtiyaçlara yönelik büyük verimli her kesime hitap edilecek şekilde  eksiksiz filo kuruluyor.

Dolayısıyla kurumlar ve büyük şirketler araç filosu satın almaktansa filo kiralayarak işlerini maliyeti az uygun şekilde yapma yoluna gidiyorlar.

Mesela düşüncek olursak bir şirket araç filosu olşutmak istese büyük bir maliyetin altına girmek zorunda kalacak.Filo araç kiralama da ise tam tersi hemde tekneloji geliştikçe yeni nesil araçlar geldikçe kolaylıkla yeni nesil araçlara geçebilcekler satın alınma yoluna gitse bu işler oldukça zahmetli ve maliyetli olduğundan sıkıntı olarak görülüyor.

 

Filo araç kiralama tek süreç ilk ay kiralama bedelini karşılayarak sahip olabilirsiniz.

Ayrıca araç muayene bedelini, motorlu taşıtlar vergisini, kasko ve zorunlu mali mesuliyet sigortası bedellerini takip etmek ve ödemek zorunda kalmazsınız. Araçların vergisini, sigortasını, hasarını, bakımını dert etmez, bu operasyonel işler için zaman ayırmaz veya bu işler için bir kadro istihdam etmek durumunda olmazsınız.

Herhangi bir yatırım yapmadığınızdan, değer kaybını hesaplamak, satarken ödenecek vergiyi hesaplamak gibi dertlerle uğraşmazsınız. Dilediğiniz zaman araçlarınızı kolayca yenileyebilirsiniz.

Kısaca, kaliteli, modern ve donanımlı araçların uygun şartlarda kiralık olarak hizmetinize sunuluyor olması, sizin için bu ihtiyaçlarınızı daha uygun koşullarda karşılamanıza yardımcı olur.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al