• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

22 Mayıs 2017 13:14

EVDEN EVE TAŞIMANIN ÇOK ÖTESİNDE!

Evden eve nakliyat platformu, artık azımsanmayacak bir firma topluluğunun bu sektörde var olduğunu kanıtlayan; bu hizmeti veren firmaların her geçen gün daha da arttığı fakat en iyi hizmeti verenin ayakta kalabildiği, bir platform oldu.

Büyükçekmece ilçesinin Sinanoba Mahallesi’ni biz taşıyoruz. Evden eve firmaları arasında şüphesiz bu işi iyi yapan yüzlerce firma var ve onlara biz sözümüz yok yalnız, biz nakliyenin en iyisini yapıyoruz. Onlar iyisini yapar, biz en iyisini yaparız, farkımız da bu!

Evden eve nakliyat ücretleri, işin önemli bir kısmı ancak her şeyi de değil. Biz, fiyat hesabını; sizin de anlayacağınız şeffaf bir şekilde eşyanın niteliği, yani ağırlığı, büyüklüğü, çizilecek şekilde, hasar görecek şekildeki hassas eşyanın, sağlam koruma şeklinde özel olarak kolileyip, poşetlenmesi yani tam koruması, taşınan ve taşınacak yerin ulaşımının kolay olup olmadığı, kaçıncı kattan eşyaların alınıp, kaçıncı kata taşınacağı, kaç eleman ve hangi tür araçlar ile bu işin yapılacağı, taşımanın süresinin önemi ve daha birçok faktörden oluşan elementlerin bütününü iyi analiz ederek evden eve nakliyat fiyat hesaplama yapıyoruz.

Ofis taşımacılığı da aynı şekilde. Taşınacak ofisinizin büyüklüğü, ulaşımı, ofis eşyasının niteliği, adeti, kaç eleman ile ve kaç araç ile bu işin yapılacağı; taşınacak yerin ulaşımı, ofisin kaçıncı katta olduğu ve taşıma süresine göre fiyatı hesaplıyoruz. Fiyatımız ilk ve son fiyattır, pazarlık yoktur, çünkü bizde sonradan fiyat ekleme yoktur, hizmetimiz bettir, fiyatımız da nettir!

evden eve nakliyat, geçmişten aldığı güç ve kazandığı bilgi birikim ile siz değerli müşterilerimize sunduğumuz özel deneyimler sayesinde, sadece bir nakliye firması değildir. Firmanız evden eve taşımanın çok ötesinde!

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al