• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

19 Haziran 2017 21:09

Evden eve taşımacılık, ofis taşımacılığı, depolama

Evden eve taşımacılık, ofis taşımacılığı, depolama

Değerli ve sevgili İstanbullular, her türlü evden eve taşımacılık ve diğer nakliyat işlemlerinde sizlerleyiz. Kurumların taşımacılık işlemlerinde bugüne kadar çok başarılı çalışmalar gerçekleştirdik. Öte yandan, hem şehirlerarası, hem de şehir içinde evden eve nakliyat olarak,  evden eve nakliyat işlemlerinde gerçekten en başarılı firmalar arasındayız.

Hizmetlerimizi özetleyecek olursak, evden eve nakliye, depolama, profesyonel ambalajlama hizmetleri, okul ve dershane gibi eğitim kurumları ile kapsamlı sağlık kurumlarının nakliyesi, büyük işletmelerin, hem kamu kurumlarının, hem de şirketlerin nakliyesi hizmetleri, otel nakliyesi, nadide antika elşyaların taşınması gibi birçok hizmetle sizinleyiz.

Bunun yanında, parsiyel taşımacılık da yapmaktayız. Parsiyel taşımacılık, normal evden daha sayıda eşyanın taşınması anlamına gelmektedir. Küçük bir bekar ya da öğrenci eviniz varsa ve eşyalarımı hangi firma taşır ki diye düşünüyorsanız, kesinlikle dert etmeyin. Firmamızla iletişime geçerek hemen fiyat alabilir, size randevu vermemizi isteyebilirsiniz.

Evden eve nakliyat olarak tüm müşterilerimizi önemsiyoruz. En az eşyadan en fazla odalı evleri eşyalarına kadar sizlere yardımcı olmak için çalışmaktayız. Çok özel ve nadide eşyaların taşınması için de bize güvenebilirsiniz. Sergilerde resim ve diğer nadir parçaların taşınması, antika eserler, müzayede eserleri gibi parçaların nakliyesi için firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Firmamız kapsamında, evden eve nakliyat ücretleri de son derece uygundur. Sizler için ekonomik fiyat aralıklarımız bulunmaktadır. Fiyatlarımızı tespit etmek için sizinle görüşerek eşya sayısı, taşınacak ürünlerin ambalajlanması, elemanlarımızın sayısı ve araç kapasitesi gibi birçok unsuru dikkate alarak değerlendirme yapmaktayız. Gerekli olması durumunda ücretsiz ekspertiz incelememiz de olmaktadır. Size sunacağımız fiyat bir daha değişmeyecek nitelikte nettir. Sonradan ekstra bir maliyet çıkararak mağdur etmeyiz kesinlikle.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al