• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

21 Mayıs 2017 14:57

EVDEN EVE NAKLİYATTA TERCİHİNİZ

Evden eve nakliyat firmamız olarak, sizlere hem evden eve taşımacılık konusunda, hem ofis taşımacılığı konusunda en önde gelen firmayız. Firmamızın iştigal konuları, evden eve nakliyat, işyeri taşımacılığı, sanat eserleri ve nadide parçaların taşınması, ev eşyası depolama işlemleri gibi alanlarda nakliyat uygulamaları şeklindedir. Ofis taşımacılığında, küçük çaplı işyerlerinden, büyük fabrika ve diğer çalışma alanlarına kadar birçok farklı işletmenin nakliyatını yapmaktayız. İşyerlerinin taşınmasında, eşyaların incelenmesi ve tasnifi, ardından, gerekli ambalajlama işlemlerinin yapılması için planlama söz konusu olmaktadır. Büyük çaplı işletmelerin taşınmasında ekspertiz incelemesi gerekebilir. Firmamızın bunu ücretsiz olarak yapmaktadır.

Evden eve nakliyat  firmamıza web sitesinden ve çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz. Ev taşımacılığı alanında da başarılı çalışmalarımızdan memnun kalacaksınız. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve daha büyük evlerin taşımacılığı, villa taşımacılığı gibi çok çeşitli kapsamlarda işleri yürütmekteyiz. Çok küçük öğrenci evleri ve bekar evlerinin taşınması işlerinde de firmamız her zaman yanınızdadır.

Oda sayısına, bir başka deyişle, eşya sayısına, eşyaların hacmine ve büyüklüğüne göre araçlarımız ayarlanacaktır. Araçlarımız 1+1 den 5+1 e kadar, kapalı kasa ve taşıma kapasiteli olarak değişmektedir. Araç filomuza sonuna kadar güveniyoruz. Son model araçlarımız, bakımları düzenli olarak yapılan, bakımları eksiksiz ve sigortalı, uzun yola dayanıklı, şehirler arası nakliyat işlemlerine uygun şekilde alınmaktadır. Firmamızın resmi logusunu taşımaktadır araçlarımız.

En değerli ve kırılacak eşyalarınızdan, büyük, ağır mobilyalara kadar birbirinden farklı ve özel işlem gerektiren taşımalarınızı biz yapmaktayız. Ekibimiz arasında marangozlarımız bulunmaktadır. Mobilyaların sökülmesi ve yeniden monte edilmesi işlemlerinizde uzman bilgisi ile işlem yapmaktayız. Ödemelerimizi faturalı olarak yapacaksınız. Unutmayın ki firmamız resmi yetki belgeli profesyonel bir kurumdur. Ödemelerimizi nakit, kredi kartı veya banka işlemleriile yapabilirsiniz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al