• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

19 Haziran 2017 21:07

Evden eve nakliyat konusunda özel firmalar

Evden eve nakliyat konusunda özel firmalar

Evden eve nakliyat; evden eve ve ofis taşımacılığında mümkün olduğu kadar planlı ve sistemli olarak tam bir ekip ruhu ile çalışmaktadır. Bunun için takım çalışmasını ön plana çıkarmaktadır. İsterseniz, taşınmadan önce eşya durumunu görmesi için adresinize ücretsiz ekspertiz göndermektedir..

Evden eve nakliyat olarak diyoruzki: Eşyalarınızı taşıyacak olan firmanın nasıl bir düzen içerisinde çalıştığını, elemanlarının bu konu hakkında gerekli bilgi ve birikime sahip olup olmadıklarını bilmenizde yarar vardır. Aksi takdirde ortam; evinizin yüklemesini yapan kişilerin, kahve köşelerinden veya amiyane tabirle amele pazarlarından toplanarak, nitelikli-niteliksiz iş yapan firmalara kalır. Bu şekilde yani amatörce yapılan nakliye sonucu, hasarlı ve istenilmeyen taşımalar meydana gelir.

Evden eve taşıma, karışıklıkların olmayacağı bir düzen içinde yapılacaktır. Mobilyaların monte ve demonte için marangozlar kullanılacaktır. Marangoz monta ve de-monte için tam teşekküllü olacaktır matkap vs. tüm araçları yanında bulunduracaktır. Sizden herhangi bir araç-edavat talep etmiyor, her işi kendimiz görüyoruz.

Evden eve taşıma platformu üyesi bir firma olarak, işimizi en iyi şekilde yapmak bizim için ilk önceliktir, eşyalarınızı biz düşünelim, siz hiç dert etmeyiniz. bütün İstanbul’da faaliyet göstermekte ve en değerli eşyalarınızı en sağlam şekilde gideceği yere götürmekteyiz.

Evden eve nakliyat fiyat hesaplaması da çok basit ve anlayacağınız şekilde yapılacaktır. Fiyat konusunda endişelerinizin olması doğaldır, internetten bu işi yapan her firma açık ve şeffaf değildir.

Eksperimizin size verdiği ilk fiyat, aynı zamanda bizim son ve net fiyatımızdır. Bizimle çalışın veya çalışmayın ama lütfen buna dikkat edin! Arzu ederseniz, eşyalarınız paketlenerek ya da özel kolilerle de taşınabilir, burada önemli olan baştan konuşmak ve maliyet artışını göz önünde bulundurup fiyatı baştan vermektir.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al