• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

22 Mayıs 2017 13:50

EVDEN EVE NAKLİYAT KONUSUNDA LİDER FİRMALAR

Hayatınız boyunca istemeseniz bile bir kez olsun taşınmak mecburiyetinde kalırsınız. Her insanın yaşayabileceği bir durumdur. Bazı insanlar ise; ev değiştirmeyi çok sık yaşamak durumunda kalır. Hayatın neler getireceğiniz hiçbir zaman bilemezsiniz. Bunun için evinizi taşımak durumundaysanız firmamızla görüşmeye başlamanız gerekecektir. Artık çok daha kolay sistemle ev taşınabileceğini öğrenecek ve eski yöntemleri bir kenara atacaksınız. Yaşamınızı hareketlendirmek, kolaylaştırmak, değişiklik yapmak istiyorsanız işletme sahibiyle görüşme yapın.

evden eve nakliyat firmamızı arayarak gerekli bilgileri edinmeniz mümkündür. Eşyalarınızın paketlenmesi, taşınması ve ne kadar sürede bitirdikleriniz öğrenmek için iletişim şarttır. Yeni evinize kolayca taşınabilmenin rahatlığını yaşamak isteyenler anında görüşmeye başlamalıdır. Eğitimli personel ekibimiz evinize gelerek eşyalarınızı doğru paketleme sistemiyle paketleyerek liste tutacaklar ve ardından asansörle taşımaya başlayacaklar. Asansör olmadan hiçbir nakliyat firmasıyla anlaşmamanız gerekiyor. Aksi takdirde eşyalarınız hasara uğrayabilir. Aynı zamanda personelin can güvenliği ve çevrenin rahatsız olmaması açısından asansör sistemiyle hizmet veriyoruz.

Evden eve nakliyat platformu ile görüşmelerinizi yaparak randevunuzu alın. Yoğun ve sistemli çalışmanın sonucunda dolayı önceden aramanız gerekmektedir. Böylece size en doğru günü vererek taşıma işlemini gerçekleştirmeye başlayacağınız. Asansörlü, sigortalı çalışma disiplinimiz ile bir an önce tanışmanız hayatınızı kolaylaştıracak. Taşıma sırasında olası bir durum karşısında hasar gören eşyanız mutlaka geri ödemeli olarak karşılanır. Sigorta mal güvenliğiniz için şirketimiz tarafında yapılır.

Hayatınızda kolaylık sağlamak istiyorsanız evden eve nakliyat  firmasıyla görüşmeleri gerçekleştirin. Yaşamınızı başka bir evde devam ettirmek zor olmamalıdır. Bu zorluğu yaşamak istemiyorsanız bir an önce randevu almaya başlayın. Elbette sadece eviniz değil ofis ve tüm mekan değiştirmelerinde firmamızı tercih etmeniz gerekebilir. Taşımacılıkta son teknoloji sistemlerini kullanarak hizmet veren firmamız müşteri memnuniyetine önem veriyor.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al