• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

25 Mayıs 2017 12:10

Evden eve Nakliyat ile Farkı Hissedin

Yeşilköy İlçesinde merkezi bulunan firmamızla yıllardır müşterilerimizde evden eve taşımacılık ve ofis taşımacılığı, eşya depolama, özel ve nadide eşyaların nakliyatı gibi hizmetlerimizi sunmaktayız. Evden eve nakliyat firmamıza sonuna kadar güvenebilirsiniz. Sektörde taşımacılık firmalarına olan ihtiyaç hem firmamız gibi çok disiplinli, bakanlıktan resmi belgeli, hem de profesyonel çalışan firmaların, hem de maalesef mantar gibi biten, özensiz ve yetkisiz firmaların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu şekilde özensiz ve yetkisiz firmalara kesinlikle güvenmemelisiniz. Bizim firmamız, evden eve nakliyat gibi özenli, Avrupa standartlarında hizmet sunan şirketlerden yararlanmalısınız. Web sitemiz ve çağrı merkezimizden yardım alabilirsiniz. Sizler için buradayız. Unutmayın.

Evden eve nakliyat hizmetlerimizde,en küçük stüdyo dairelerden, villalara kadar büyük ya da küçük çaplı evlerin taşımacılığını başarılı şekilde yapmaktayız. Ofis taşımacılığı anlamında ise, en küük bürolardan, en kapsamlı hastane, okul, fabrika, mağaza gibi işyerlerine kadar taşımacılık işlemlerini yapmaktayız. Eşyaların tespiti ve araç tahsisi, elemanların ayarlanması işlemlerimize göre size fiyat çıkarılacaktır. Hesaplar detaylı ve dürüst şekilde yapıldıktan sonra, size net bir rakam çıkarılacaktır. Bu rakam sürekli değişmez ve mağdur olmazsınız. Faturalı olarak sizlere hizmet sunarız. Öte yandan, kapsamlı işler için ücretsiz ekspertiz çalışmalarımız da firmamız taradından yapılmaktadır.

Ekibimiz arasında tespiti yapacak uzmanlarımızın yanında, marangoz, deneyimli ve dikkatli şoförlerimiz, taşıyıcılarımız alanlarında son derece deneyimli olarak taşımacılık işlemlerini yapacaktır. Şehirler arası, ülkemizin her noktasına eşyalarınızı güvenle taşıyacağımızdan emin olabilirsiniz. Sizlere söz verdiğimiz tarihte eşyalarınız yeni adresinize ulaşacaktır. Tek bir hasar olmadan, tamamen sigortalı şekilde emin ellerde eşyalarınız taşınmaktadır. Bizden memnun kalacak ve her zaman bizimle çalışmak isteyeceksiniz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al