• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

27 Haziran 2017 20:36

Evden eve nakliyat, araç kiralama ve Emlak sektöründe olan İstanbul firmalarına duyurudur.

Evden eve nakliyat, araç kiralama ve Emlak sektöründe olan İstanbul firmalarına duyurudur.

Düşündük taşındık FİRMAFİX kurmaya karar verdik amaç Nakliyat sektöründe olanlar ve rent a car ( araç kiralama ) ve sürekli İstanbul’da Emlak profilerini takip eden saygın ve değerli insanları bir çatı altında toplama karar verdik, bizler yeni en son firmaları ve en son emlak haberlerini veya size gerekli olan Allah korusun ama onlarsız’da bırakmasın diyeceğimiz eczanelerimizi bulabilirsiniz. İstanbul geneli Nöbetçi eczane aradığınızda size en yakın eczaneyi’de sizinle paylaşıyoruz.  Amacımız düzgün ve temiz hizmet etmek.

Aslında sizlere olan önemli duyurumuz İstanbul’da bulunan Evden evden eve nakliyat firmaları Araç kiralama şirketleri ve en güncel Emlak projeleri ile ilgilenen firmaların reklamlarını ilanlarını ve hizmetlerini yayınlıyoruz amacımız sizin aradığınız müşteri ile sizin aranızda bir köprü kurup müşteriyi size ulaştırmak.

Sitemize üye oluyorsunuz ve üyelik kısmında Örnek olarak  firmanız evden eve nakliyat  ise Nakliyat kategorisine kendi firmanınızı tanıyorsunuz ve biz sizlere ulaşmak isteyen  www.google.com.tr kullanıcılarını arama motoru üzerinden sizlere ulaştırıyoruz,  gelen müşterileri sizlere yönlendirmek hedefimiz, sistemimizin gayesi budur.  Burada aslında her şeyi doğal ve doğaçlama yazıyorum ama benim yazdığım ve sizin aradığınız reklam sistemi budur  ve sizlere artı kazandıracak bu sistemden faydalanmanızı istiyoruz. Tek yapmanız gereken üye olmak ve firmanınızı tanıtırmak,  gerisini bize bırakın biz sizlere müşterileri ulaştıralım örnekler ile gitmek istiyoruz bu yüzden pür dikkat okur ve değerli olan zamanınızı harcamış olursanız bu saydığım 4 kategori sitemizden faydalanabilir, Nakliye, Emlak, Araç kiralama, ve Nöbetçi eczane bu kategoriler ile ilgili müşterileri sizlere ulaştırmak görevimiz.

Örnekler ile devam etmek istiyorum

Avrupa yakasında ve Mecidiyeköy bölgesinde olan bir araç kiralama firması bize üye oldu ve üyeliğini aktif hale getirdi, bizlerde www.google.com.tr üzerinden gelen müşterileri o bölgede bulunan kiralık araç arayan müşterilere,  sizlerin adresini ve bilgilerinizi ulaştırmak asıl gaye bu ! ve google kullanıcısı Avrupa yakası araç kiralama veya Mecidiyeköy araç kiralama olarak www.google.com.tr üzerinen arama yaptığında firmafix sitemizin Araç kiralama kategorisine gelmektedir ve burada sizin kendinizi tanıttığınız firmanıza ulaşmaktadır, ve asıl hedefimize ulaştığımız zaman burasıdır, müşteriyi sizlere ulaştırdıktan sonra gerisi sizin kendi iş kaliteniz ve sizin insanlara olan yaklaşımınız bunu sergiledikten sonra başarınızın her daim geleceğinden emin olabilirsiniz

 

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al