• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

28 Temmuz 2017 18:11

Ev Taşımada Taşınma Planın Önemi

Ev Taşımada Taşınma Planın Önemi

Ev Taşımada Taşınma Planın Önemi

 

Ev taşımacılıkta en önemli noktalardan biri taşınma planın olmasıdır.Ev taşımaya karar verdikten sonra düzenli bir plan yapmaya başlayın herşeyi planları ve programlı yaparsanız fazla sıkıntı çekmezsiniz.Bir kaç tüyodan bahsedelim şimdi…

Tüm taşınma süreci ;

●Taşınma planınızı günler öncesinden hazırlayın.Ve hangi gün ne yapıcalağı yazılı olan taşınma planınızı görünür bir yere asın ve yaptığınız işleri yapılan planda üstünü çizin bu sizi motive edicektir.
●Yeni bir ev bulun bulmadıysanız eğer.
●Evden eve nakliyat firması bulun
●Hangi eşyalar paketlencek ise onları belirleyin ve nakliye firmasıyla görüşün
●Temizlik planızı belirleyin çöpleri ve gereksiz eşyaları satın yada atın yeni evinizi günler öncesinde hazır hale getirin.
●Nakliye firması seçerken çok dikkat etmeniz gerekiyor.Öncelikle verilen hizmetleri öğrenin expertiz hizmeti olan ve asansör hizmeti veren firmalarla çalışın.Eşya keşifi isteyin ve sonrasında fiyat isteyin sonrasında farklı fiyatlar ortaya çıkabiliyor.İyi bir firma öncesinde gelir eşya ve ev keşifini yapar ve paketlenecek eşyalar için malzeme seçimi yapar.

●Son olarak artık kolilenen eşyalarınızı belirtin en fazla 20 kilo olmasına dikkat edin.Kolilerin yeni evin dizaynına göre belirtmeniz çok kolaylık sağlıycaktır.Kolileri ayrı bir odaya toparlayın ve büyük eşyaları öncesinden taşınmasını yaptırmakta fayda var firma yetkilileri dahilinde bu olay değişebilir.

Daha çok bilgi için ve önerilerimiz için sitemizdeki başka haberlerede bakabilirsiniz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al