• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

16 Mayıs 2017 23:38

Etiler Evden Eve Nakliyat Firmasının Yaptıkları ve Yapabilecekleri

Etiler Evden Eve Nakliyat Taşımacılık olarak, 10 yılı aşkın süredir, aralıksız olarak ev eşyası, ofis ve  değerli eşya nakliyesi yapmaktayız. Firmamız, uzman personeli ve oldukça geniş araç filosu ile her türlü eşyalarınız için gerekli altyapısı ile  sizlere evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Evden eve nakliyat Etiler, sürekli kendini yeniler, ölçümleme yapar, rapor tutar, ve dinamik  hareket eder. Elemanlarımız düzenli olarak eğitim görmekte ve alanında uzman firmaların çalışanları ile entegre olarak  fikir alışverişi yapmaktadırlar, bu konuda hiçbir kompleksimiz yoktur, işbirliğine sürekli açığız, bize gelen hizmet taleplerini hiçbir zaman geri çevirmiyoruz, kendimiz taşıyamasak bile; taşıyabileceği firmaları da biz öneriyoruz. Aynı şekilde diğer firmalardan da bize yönlendirmeler oluyor ve biz çok mutlu oluyoruz.

Evden eve nakliyat, çok ciddi bir iştir. Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önce gelir. Verdiğimiz hizmetin tüm sorumluluğunu taşımaktayız. Müşterilerimize karşı hizmette sınır yoktur prensibiyle hareket etmekteyiz. Taşıma sırasında hasar gören, bize emanet ettiğiniz eşyaların değerini biz karşılıyoruz, sizi asla mağdur etmiyor ve bu anlamda uğradığınız zararı eksiksiz biçimde telafi ediyoruz.

Evden eve nakliyat platformu her geçen gün büyümekle beraber, bu platformda yer alan firmaların birçoğu hasarlı eşyalar başta olmak üzere bir çok sorunlar yaşamaktadırlar, biz de bunlara şahit oluyoruz, bunlara üzülüyoruz, o yüzden bu platformdaki firmaların birbiri ile rekabet etmesinin yanısıra birbirlerinden görüş, öneri ve destek alması gerektiğine de inanıyoruz.

Evden eve nakliyat fiyat hesaplama işi de son derece sorumluluk gerektiren ve hatası telafi edilemeyecek; ve belki de taşımacılığın en önemli konusudur. Siz değerli müşterilerimizden asla ve asla vermediğimiz veya veremediğimiz bir hizmetin bedelini talep etmiyoruz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al