• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

22 Mayıs 2017 13:43

EŞYALARINIZIN NAKLİNDE DOĞRU ADRES

Günümüzde hizmet vermekte olan evden eve firmaları içinde birçoğu insanların istedikleri gibi hizmet verememekte hatta taşınma esnasında gerekli güvenlik önemlerini almadıkları için çoğu zaman insanların en değer verdikleri eşyalarının zarar görmelerine neden olmaktadırlar. Bunun önüne geçmek isteyen bilinçli kişiler ise seçecekleri firmalar hakkında yeteri kadar araştırma yapmadan asla karar vermemektedirler. Bizlerde bu sektörün en önemli firmalarından biri olarak insanların kısa zaman içinde çok sayıda müşteriye ulaşmanın ve aynı zamanda kalitemiz ile saygın bir konum elde etmenin keyfini yaşamaktayız.

Evden eve nakliyat Şerifali ismi ile damga vurduğumuz bu sektörde her geçen gün yeni firmaların hizmete girip istenen kaliteyi yakalayamayarak kısa zaman içinde hizmet hayatlarına son vermeleri bizlerin de elde ettiğimiz başarıyı daha net bir şekilde gözler önüne sermektedir. İnsanların artık her konusa en kaliteli hizmet almak istemeleri ve bunun için seçecekleri firmalara çok özen göstermeleri sebebi ile bizlerde her geçen gün kendimizi geliştirip insanların istedikleri kaliteyi yakalamaya çalışıyoruz.

Zaten sahip olduğumuz müşteri sayımız ve verdiğimiz hizmetlerdeki durmadan yükselen kalite bizleri sektörün en önemli firmalarından biri haline getirmeye yetmiştir. Şerifali evden eve nakliyat olarak amacımız insanların taşınma işlemleri sırasında yaşadıkları telaş ve kargaşaya bir son verip kısa zaman içinde istedikleri şekilde hizmet almalarını ve eşyalarını istedikleri noktaya tek parça halinde göndermeye çalışıyoruz.

Bizlerle çalışmak isteyen kişilerin özellikle vereceğimiz hizmetin kalitesini görmek istediklerini bildiğimiz için kendilerine her zaman referanslarımız hakkında bilgiler veriyor ve bizleri başka müşterilerimizden dinlemelerini sağlıyoruz. Böylece bizlere daha büyük bir güven duygusu ile yaklaşan tüm müşterilerimiz hemen hizmet almak için sabırsızlanmakta ve ister ev ister ofis taşımacılığı olsun her türlü işlemlerinde bizleri tercih etmektedirler.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al