• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

21 Mayıs 2017 14:36

EŞYA TAŞIMACILIĞINDA YILLARIN DENEYİMİ

Eşyalarını güvenli bir şekilde taşıtmak istediklerinde akıllarına ilk gelen isimlerden biri olan evden eve nakliyat, birçok firmanın yer aldığı bu alanda kısa zamanda bu kadar büyük ilgi görmesini sadece verdiği kaliteli hizmetlere bağlamaktadır.

Bizler her zaman firmamızı geliştirmek ve müşterilerimizin istek ve beklentilerini eksiksiz bir şekilde karşılayabilmek için neler yapmamız gerektiğini çok iyi bilen profosyonel kişiler olarak hem sunduğumuz evden eve nakliyat fiyatlarımız hemde kaliteli hizmetlerimiz ile artık bu bölgenin en çok ilgi gören evden eve firmaları arasındaki yerimizi almış bulunuyoruz. İletişim araçlarımız ile bizlere ulaşan kişiler eşyalarının hangi noktadan hangi noktaya taşınacağı bilgilerini bizlere verdikten sonra kendilerine sunacağımız teklifleri değerlenirip bizlerle çalışmak konusunda daha kolay karar verebilmektedirler. Uzun zaman içinde edinilen sonsuz deneyim ve aynı zamanda kaliteden ödün verilmeden sürekli olarak geliştirilmiş olan hizmet anlayışı, firmamızı rakiplerinden her zaman bir adım öne taşımıştır.

İstenilen hizmeti çok hızlı ve güvenli bir şekilde verebildiği için her zaman müşterilerinin takdirlerini kazanmayı başarmış olan firmamız, bugüne kadar hizmet verdiği müşterileri tarafından daha sonraki işlemlerinde de tercih edilmenin keyfini yaşamıştır. Evden eve nakliyat olarak müşterilerimizin eşyalarını en ufak bir hasar görmeden en büyük güvenlik önlemleri ile istedikleri her noktaya taşımak öncelikli görevimiz olmuştur. Bunu başardığımız her hizmette bizlerde müşterilerimiz kadar mutlu oluyor ve kendilerinin bizlerle çalışmaktan dolayı pişman olmamalarını amaçlıyoruz.

Verdiğimiz hizmetlerin yanısıra güleryüzlü ve ilgili çalışanlarımız da yine insanların bizlerle çalışırken en küçük bir tereddüt yaşamamalarına neden olmaktadır. Kendilerine sadece bir telefon kadar yakın olan firmamız ile isteyen herkesin eşyalarını güvenli bir şekilde taşıtması için tüm müşterilerimizi sabırsızlıkla bekliyoruz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al