• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

29 Temmuz 2017 02:47

Eşya Depolama Nedir ?

Eşya Depolama Nedir ?

Eşya Depolama Nedir ?

 

 

Bazen taşınmak zorunda kalırız ve eski evin büyüklüğünden dolayı çokca eşyanız olabilir ve yeni taşıncanız eve sığmayabilir.Veya bir ofisiniz var ve geçici süreliğine kapattınız ama eşyaları nereye koycanızı bilmiyorsunuz bu tür sebeblerden dolayı karşınıza çıkan en iyi seçenek eşya depolama hizmetidir.Ev taşıcak aileler için çok yararlı ve avantajlı bir hizmet olarak karşımıza çıkıyor.Depo kiralamak için bir çok nedeniniz olabilir bunlar yeni eve taşıncaksınızdır bazı eşyaları hazır hale getirip taşınma süresine kadar depoda tutabilirsiniz.Fakat öncelikle anlaştınız taşıma şirketi yani nakliyat şirketi varsa depolama hizmetinide aynı şirketten faydalanın bu sayede hem fiyat olarakda indirim açısından da iyi bir fırsat olacaktır.Ve genel olarak firmalar bu teklife hep sıcak bakmışlardır.

 

Depolama kısmına geçerken bazı gereken notlar vermekte fayda var ;

 

1.Eşyalarızı mutlaka bellirleyin ve depolanan eşyalarınızı listesini yapın karşılıklı olarak imzalayın.Çünkü eşyanın başına eğer bişey geldiyse bu belge sayesinde eşyayı teslim ettiğinize dair kanıt niteliği taşımaktadır.

2.Sonra ne kadar büyüklükte bir depoya ihtiyacınız olduğunu kendinize sorun ve buna göre depo kiralayın.

3.İşinize yaramıcak eşyaları atın boşuna depoya kira parası vermeyin.

4.Sadece ev eşyaları depolanmıyor bu yüzden önemli tarihi eser veya farklı zamanla değeri artacak eşyalarınızı ona göre özelliğine göre depolatmakta fayda var sonra maddi ve manevi olarak zarar uğrayabilirsiniz.

 

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al